Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kaját adtak régen, a...

Milyen kaját adtak régen, a tápok előtt a szoptatós szukának?

Figyelt kérdés
és egyáltalán, mi volt az 1800-as évek végén egy kutya kajája?

2015. jan. 24. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem tudom mi volt az 1800-as években,de a szüleimnek a 70-es években volt egy Német dogjuk,aminek 8 kölyke lett.Dédmamám rántott levest,és tejbegrízt főzött nekik,és gyönyörűek lettek.Állatorvos is vett a kölykökből,és még az akkori Jugoszláviába is vittek belőlük.
2015. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!éppen ilyen válaszok érdekelnek,meet már azt sem tudjuk,mi van a tápokon túl..
2015. jan. 25. 00:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Maradékot kaptak, ahol volt tehén, ott előtejet, ahol állatot vágtak, ott nyesedék is került eléjük.

Akinek meg volt pénze, az hússal etette.

2015. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Én olvastam egy könyvet, tejbe tettek tojást, grízt húst. Amúgy itt egy nagyon jó táp, a konzervekben egész húsdarabok vannak. Többfée íz és kiszerelés van, egyetegyet linkelek csak

[link]

[link]

2017. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt egy idősebb yorkshire terrier kutyának is szabad adni?
2017. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen lehet.
2017. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Konyhából az összes létező fel nem használt ételféleséget és minden maradékot és a csontokat, kenyeret, tejet stb.

De az biztos, hogy nem tápokat kaptak. Az a városi kutyák dizájnere.

2017. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közben én is olvastam egy könyvet,mert érdekelt a téma. Az oroszok pédául roppantott zabot főztek és azt keverték belsőségekkel, és a felesleges csontokkal. Orosz agarakat neveltek ezen, pedig azok azért nem kis termetű kutyák..

Tojást viszonylag ritkán, vadászat előtt kaptak közvetlenül, de akkor semmi mást!

2017. máj. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!