Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy háztartás alatt nem lehet...

Egy háztartás alatt nem lehet két bejegyzett kennelnév?

Figyelt kérdés
Én nekem már erre a házra van egy bejegyzett kennelnevem, de az unokatesómnak is megtetszett a dolog és ő is tenyészteni akar( de ő inkább szaporító mint tenyésztő lenne!) szóval éppen ezért nem akarom, hogy az én kennel nevem alatt gyártson kölyköket. Ez amúgy egy összevont ház, nagy két család számára.
2015. jan. 25. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg neki, hogy neked nem tetszik a dolog, vagy csinálja normálisan, vagy váltson ki magának kennelnevet. Az okokat is mondd el természetesen.
2015. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem lakcímre megy a kennelnév kiadása, hanem személyre szól.
2015. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Eleve hogy tudna törzskönyvezni egy olyan kennelnévvel, ami nem is az övé? Nem engeded neki és kész. Hamisításért meg elég súlyos bünti jár.
2015. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A kennelnév névre szól. A te neveden nem fog tudni törzskönyvezni.
2015. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Le lehet pontozni, de így van. Amikor kiváltja az ember kap egy igazolást róla. Régen az alombejelentő mellékleteként le kellett adni a fénymásolatát. Örökölhető is. Olvasgassatok:


[link]

2015. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ki tudja, ki, miért pontoz?

A kérdés eleve is az, hogy egy lakcímre lehet-e két kennelnevet kiváltani? Erre ment is egy pár válasz.

2015. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!