Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro Dog kutyatáp 3 kilós...

Pro Dog kutyatáp 3 kilós kiszerelés a penny áruházban. Valaki etetett már ilyennek? Mennyi ideig? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Leírás alapján nem tűnik rossznak olyan mint az Aldiban a Romeo excellence kb.
2015. jan. 25. 18:31
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia

Én ma vettem a leírását megnézve nem rossz sőt.

Prémium kategoria simán.

2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Örömmel hallom. :)

Köszönöm válaszod.

2015. jan. 26. 00:00
 3/7 anonim válasza:
Néz körül a neten más tápok összetételével össze kell hasonlitani.
2015. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én rendszeresen szoktam vásárolni a kutyáimnak már kb. 1 éve. Nagyon szeretik. Szép a szőrük, normális a székletük. Nem tapasztaltam kondíció romlást.
2015. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. szept. 29. 20:39
 6/7 Róka Dániel válasza:
A Pro Dog 3 kg os kiszerelésen kivül van nagyobb kiszerelés is vagy csak a 3 kg os van.?
2016. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még csak 3 kilósat láttam.

Igen, az aldis Romeo-val hajszálra megegyezik az összetétele, állagra is egyformák: sötétebb színű, zsírosabb tapintású táp mind a kettő (legalábbis úgy emlékszem, néhány évvel ezelőtt próbáltam mindkettőt). Sajnos a kutyámra is ugyanolyan hatással voltak: nagyon büdös volt mindkettőtől. Gondolom nem minden kutyánál van ilyen probléma, de az enyémnél sajnos igen, talán neki már túl magas ez a zsírtartalom (16%).

Mindenesetre aki az aldisat már próbálta, és az bevált, az a Pro dogot is nyugodtan megveheti (vagy akinek kint tartott kutyái vannak, és nem számít az ilyesmi).

2017. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!