Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy Labradort ki...

Szerintetek egy Labradort ki lehet hozni 60ezerből?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy ingyen van a kutya,akkor még mennyit kéne rászánni oltásokkal,törzskönyvvel,táppal,tállal,minden alapfelszereléssel együtt úgy durván?
2015. jan. 26. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Szóval ahelyett, hogy foglalkoznátok a kutyával, építettetek egy erődöt köré, közben moslékot meg Tescos tápot eszik. Ez aztán a követendő példa. Csak én nem látom, mi ebben "a legjobb" a kutyának?
2015. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Oltások 3500-6000 Ft/ oltás Ez ugye doki függő.


Jó esetben 2 oltása már megvan és csak egyet vagy kettőt kell neki beadatni.


Tálak,póráz,nyakörv,játékok,fekhely, jó minőségű eledel ezekre kell még költeni.

2015. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért én a kertrendezést, meg egy új, jó minőségű, szökésbiztos kerítés felhúzását nem számolnám bele a kutyatartás költségeibe. Szerintem ez az alap, hogy bárki kutyát vállaljon. Ennyi erőből én is rászántam a városi mix kutyámra vagy félmilkát, mert megrágta az autógumit, a nintendót, a drága cipőt, meg párom díjugrató neizer-nyergét...

A 60 ezer szerintem kevés. A fekhelyét, meg kozmetikumokat veheted használtan vagy törekedhetsz arra, hogy minimalistán gyere ki, házat barkácsolhatsz, csak jól legyen szigetelve, de a tápra fektess nagy hangsúlyt. Ha nem is csúcskategóriában gondolkozol, azért jó lenne nem gabonával tömni szegényt, szóval ilyen Tescós minőség (és ár) felett kéne gondolkoznod. Az egészségügyi dolgaivel se spórolj, külső-belső élősködők elleni csodaszerek, miegymás. Lelked rajta, én azt mondom, hogy ha az anonimitásod mögött egy állatszerető barkács lakozik, akkor ki tudod hozni ennyiből.

2015. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Számolgattam,csak a felszerelésre tudok költeni 60-at, ivartalanítás,oltásokra kb 35 ezret (35 ezret csak az első pár oltásra értem).
2015. jan. 28. 16:52
 15/15 A kérdező kommentje:
Miélőtt valaki félreértené,az első pár oltásra tudok szánni 35-öt,nem csak ennyi oltást akarok beadatni.(Félreérthetőnek találtam az előző kommentem)
2015. jan. 28. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!