Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kan kutyám, és a mellette lévő szuka kutyám már nem mai gyerek... milyen kutyát ajánlotok? Ő lenne a 6. kutyám. Terriert szeretnék. a kanom kicsi méretü 29cm magas. Közepes vagy kicsi terriert szeretnék. Biztosítom a kellő mozgást, táplálékot, alvóhelyet és szeretetet.
2010. febr. 8. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A menhelyek és a sintértelepek tele vannak terrier keverékkel, sok köztük a gyönyörű, helyes forma is.
2010. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nekem fajtatiszta kéne... van menhelyi kutyám.
2010. febr. 9. 20:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásként, de sose értettem olyan ember miért akar fajtatiszta kutyát akinek nincs konkrét vagy legalább küllembeli elképzelése. Én ha fajtatiszta kutyust szeretnék akkor van oka.. Vagy tulajdonságbeli vagy küllembeli ami megragad, de ez csak egyéni vélemény :) Sok sikert a kutyushoz azért!
2010. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!