Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek minek vesz apám...

Szerintetek minek vesz apám drága kutyát tenyésztőtől, ha a legolcsóbb tápokkal eteti?

Figyelt kérdés
Plusz az volt az első amikor meghozta, hogy ő nem viszi ám orvoshoz ha beteg lesz.

2015. jan. 30. 13:42
1 2
 11/18 mr.darius ***** válasza:
49%

a papus ezzel azt akarja mondani,hogy én megvettem,ti meg törődjetek vele...,nektek vette..,ezzel titeket akar tanítani,tudod a gondoskodás sokmindenre megtanítja az embert...,hogy kutyust vett ennek nevelői célzata van felétek és hogy drága kutyát;ez azt jelenti NAGYON SZERET BENNETEKET!!!!!


add tudtára,hogy megértetted ŐT,és Te vagy Ti fogjátok a kutyus gondját viselni


sok boldogságot kívánok Nektek hozzá

2015. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez az a tipikus ember, aki mercivel villog de nem tellik a kocsi javítására és lepusztult házban lakik. Az ilyentől hányingert kapok!


Minek kellett neki kutya, ha nem akar törődni vele? Én is találkoztam olyan rossz "tenyésztővel", aki azt hangoztatta, hogy prémium tápot adj a kutyádnak, miközben nála a polcon tescos kutyakonzerves kaják hada hevert...

2015. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A tenyésztő akitől vette minőségi táppal etette. Amúgy van pénze de tőlünk is sajnálja.
2015. jan. 30. 20:13
 14/18 anonim ***** válasza:
milyen szülő az ilyen aki önző a gyerekével? majd ha ő is beteg lesz, akkor ne törődjetek vele.
2015. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát sajnos volt egyszer, hogy a kórházban azt mondták minimális pajzsmirigy alulműködésem van, de nem kell vele foglalkozni, egy másik orvos szerint meg igenis kell vele, aztán elmemtünk egy magánorvoshoz ami 16000 Ft volt és ezt hallgattam hetekig apámtól... Közben meg láttam a számlájat és több millió van rajta. Én nem tehetek róla, hogy mindegyik orvos mást mondott.
2015. jan. 30. 20:33
 16/18 anonim ***** válasza:
Minél több pénze van valakinek, annál sóherebb lesz! Elég sok ilyen embert ismerek.. Amúgy van TB-d?
2015. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Van.
2015. jan. 30. 20:36
 18/18 anonim ***** válasza:
És apád akarta a magánorvost? Ha igen, akkor nem értem őt, de az ilyen típusú embert nem is lehet. Fösvény.
2015. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!