Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvárhatom, hogy vegyen apám...

Elvárhatom, hogy vegyen apám nekem is drága cuccokat?

Figyelt kérdés

Csak mert van egy szeretője, és legutóbb iphone-t vett neki. Az a nő kapott már egy csomó drága holmit, és még ki tudja, hogy mikről nem tudok! (ezeket apa akkor mondja, amikor azt hiszi, hogy én nem hallom... NEM hallgatózok, papírvékonyak a falak..)


Szeretnék egy 50 ezer ft-ba kerülő holmit. Mit csináljak, hogy megvegye nekem? Van rá pénze, nagyon sokat keres, ez nem lehet akadály. Viszont kiskoromban is mindig könyörögnöm kellett mindenért, még 1 pólóért is, nemhogy valami drágábbért (amit általában meg sem kaptam)


2013. júl. 8. 18:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Különben az erkölcsi részét sem értem, egy szeretőnek (szerintem) szó nélkül megvesz több 100.000 ft-ba kerülő dolgot, míg nekem húzza a száját, amikor kérek fél évente 5.000 ft-ot ruhára (turkáló)
2013. júl. 8. 18:12
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért veszi meg neki, mert így tudja megtartani. Te meg akkor is a gyereke leszel, ha nem kapsz semmit.
2013. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Állítólag nagy a szerelem és a nő nem várja el az ajándékokat.
2013. júl. 8. 18:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg elvárhatnád, gyakorlatilag, ha akarja megveszi, ha meg nem, akkor nem tudsz mit csinálni. Egyébként üdv a klubban, nálunk pont ugyanez van, már egy jó ideje.
2013. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát engem nem igazán érdekel, sosem volt közeli kapcsolatom az apámmal. Mondjuk anyámmal sem, de nem vágyom családi életre.

Vegye meg "azt csáá'"

2013. júl. 8. 18:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én apám ugyanez, 46 éves, a barátnője 22, én 21. Nekem soha semmit nem vett, pedig félmillió forint a fizetése. A csajt minden évben kiviszi külföldre, tavaly pl. Miamiban voltak, mindent megvesz neki, az egyetemet kifizette neki. Ha ez még nem lenne elég, még a csaj öccsének is finanszírozza a tanfolyamát, és a ruházkodása nagy részét, pl. márkás cipők stb. Nekem adott 50.000 ft-ot 3 hónapja a villanyszámla tartozásomra, amit visszakért.


Az ilyen nem változik, hidd el. Jobb beletörődni, és lesz@rni.

2013. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várhatod el tőle. Az lenne a normális, ha magától megtenné. De te hiába várod el tőle, ha ő nem akarja megvenni.
2013. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

mondjuk lehet, hogy a nő jobban szereti, mint te...

Vegye meg, azt csá? Apád se hülye, úgy tűnik, nem véletlenül nem kapsz semmit.

2013. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért kéne szeretnem? Soha nem foglalkozott velem (pl játszás), sosem kérdezte meg, hogy történt-e valami a suliban.

Még a bizim sem érdekelte.

2013. júl. 8. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Sok gazdag ember gondolja úgy, hogy direkt nem vesz a gyerekének drága holmikat, elvégre ha mindent a feneked alá pakolna, akkor mitől lenne benned tettvágy, miért akarnál tanulni, haladni..? Attól tartok, nálatok nem ez a helyzet, kapzsi vagy és ezt ő is látja. Ez a "vegye meg és csá" megütötte a szemem. Rendben van az, hogy ha nincs köztetek jó kapcsolat, akkor te sem mímelsz szeretetet, de ez esetben a pénzére se ácsingózz, érted...
2013. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!