Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy menhelyi...

Befogadtam egy menhelyi vemhes szukát, a picik már megszülettek jelenleg 5 hetesek. Szeretnék adni nekik glucozamin tabletátt. Melyiket javasoltjátok?

Figyelt kérdés

A glyco flex jó de nagyon drága, valami olcsóbbra gondoltam ( akár embereknek szántra is) ami jó egy babakutyának. Ha marad szétosztom az új tulajok között.


A picik jelenleg 5 hetesek és 7-en vannak. Az anya egy kaukázusi erősen fajtajellegű kutya az apa ismeretlen de a kölykök méretéből adódóan nagy termetű volt ( kicsit bernáthegyi beütésű picik is vannak) A kölykök ha elérik a 9 hetes kort ( a szocializáció végett) ingyen örökbefogadhatóak de csak utána járás után, nem adom oda bárkinek. Már kétszer kaptak féreghajtót és jövő héten megyünk a parvovírus+leptospirózis kombinált oltásé.



Szóval a kérdésem az, hogy milyen olcsóbb márkájú izületvédő szert vegyek ami glucozamint és chondoritint tartalmaz?


2015. febr. 1. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem az állatorvost kérdezed, mit adj nekik?
2015. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert ő a glyco flexet javasolta ( van neki helyben a rendelőben és elég drága nála is). De én azt az ára miatt nem szeretném.
2015. febr. 1. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy sokallod az árát, ajánljon valami olcsóbbat.
2015. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jézusom és tudtad, hogy vemhes?
2015. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mivel már volt dolgom kölyökkutyákkal ( olyanokkal akiknek meghalt az anyukájuk) a menhely nekem adta. Tudták, hogy vemhes, mikor hozzám került már csak 3 hete volt hátra.
2015. febr. 1. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom h ennyi idősen ilyen cuccokat kéne nekik adni. Vegyél olyan tápot ami minőségi - én Brit Care puppyn neveltem a kölykeimet.
2015. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kölyköknek én sem ajánlom. Ahogy előttem is írták, etesd nagytestűeknek való puppy táppal őket, abban bőven van nekik való ízületvédő. Ellenben a mama kutyának ezt javaslom, gazdaságos, és tényleg csak glükozamint, és kondroitint tartalmaz, kutyára káros dolog nincs benne.


[link]

2015. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!