Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 hónapos fiú labrador...

Van egy 9 hónapos fiú labradorom. Miért rózsaszín az orra? Be fog sötétedni, mert kicsinek sötét volt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nagykorára befog sötétedni! de lehet h egy kicsit foltos marad de az nem baj! ez a normális
2010. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kopik az orra,szerintem.Nekem is kan labrim van,ő négy hónapos,és neki nagyon meg van kopva,mert állandóan a földet szaglássza.
2010. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez érdekes, mert mikor nekem kicsi volt a kutyusom, akkor volt pár hónapig feltűnően rózsaszín az orra, meg kissé pöttyös is, később befeketedett, a pöttyök pedig lejjebb mentek a szája alá, pedig fehér volt a kicsike. Nem túrta a földet és lement a bőre felső rétege? Tudom, nem malacka, csak gondoltam ezt is megkérdezem.
2010. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, váltó orra van a kutyádnak. Nem betegség. Általában télen kivilágosodik. De sok világos labit lehet foltos orral látni. Ne törődj vele:))
2010. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsinek foltos volt a labim orra, de egy éves korára rózsaszínes lett, és azóta is olyan. Nekem is azt mondták hogy "váltóórr" de nem változik a színe, most 9 éves.
2010. febr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert a váltoorr 3-4 éves korára ugymarad ...
2010. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi! Nekem is labim van,és minden télen szép rózsaszín lesz az orra, és ahogy kitavaszodik, besötétedik, és nyárra fekete lesz. Ha jól számolom ez az első tele a kutyusnak, szóval ne aggódj, nyáron be fog sötétedni.

Üdv

2010. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha jön a napsütés, majd bebarnul:)
2010. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A miénknek kiskorában fekete orra volt aztán barna lett, majd kicsit rózsaszínes :D
2010. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!