Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kaptam meg az 5 hetes...

Szandi112269 kérdése:

Ma kaptam meg az 5 hetes Berni Pásztor kis kutyámat.4x kapott enni ma. Reggel még az anyukája etette.3x mi.4X kakált és elég sokat pisilt. Ez normális? (Nem hasmenésről van szó)

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 20:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"Vagy am jobb lenne ha senki se venné meg a szaporítótól és a szaporító mérgében megölné a kiskutyákat? "

Kegyetlenul hangzik, de igen. Ugyanis a szaporitott kutyak nagy resze nem normalos gazdihoz kerul, hanem pl a lanc vegere vagy rosszabb helyekre. Ha viszont tudnak a szaporitok, hogy ugyse viszi el oket senki, 90% meg se szuletne.

2015. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A kiskutya vasárnap lesz 9 hetes.

túl van két kötelező oltáson+ 1 bőrtápláló vitaminos

oltáson.

3 hét múlva kell vinni még egy oltásra és akkor mondja meg az állatorvosunk, hogy mikor kapja meg a chip-et.

Köszöni szépen, makk egészséges. Jól táplált gyönyörű kiskutya. lassan már kész férfi.

(De mindezek mellett persze egy undorító állat kínzó ember vagyok, ahogy azt már megtudtam a válaszaitokból)

2015. febr. 25. 19:02
 43/43 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy allatkinzo, csak felelotlen.
2015. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!