Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek közönséges szaporító?

Szerintetek közönséges szaporító?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 3. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2015. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg. Nem hiszem, h egy betegségekre szűrt kutya kölykei ennyire olcsók lennének.
2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát én nagyon kíváncsi lennék azokra a papírokra (szűrés, champion bizonyítvány), mert sokan vannak akik csak odaírják, közben semmije sincs a kutyának, ráadásul a kölykökről a képeket is a netről lopják...
2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Lehet.

De én már eleve olyan embertől nem vásárolok (semmit, nemhogy élő állatot), akinek ennyire tragikus és igénytelen a helyesírása.

2015. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem, vélhetően törzskönyves szaporító, kis utánajárás után nekem legalábbis ez jött le. De a kutyái rondák, TK-ról szó sem esik (a szülőknek van, de a kölyköknek franc tudja), meg hát eleve OLX-en hirdet, szóval minimum rohadt fura.
2015. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

A kicsik nagyon aranyosak, bár ki tudja, hogy néznek ki felnőtt korukban.

A két felnőtt kép elég érdekes.

Nagyon sok rotit láttam már (nekem is van) és ha én tudnám, hogy így fog kinézni a kicsi felnőtt korában, akkor inkább nem venném meg.

A másik fura, hogy 45 ezerért nagyon olcsó.

2015. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű. Mi dupla ennyiért vettük a rotinkat rendes tenyésztőtől.
2015. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

ma 19:41

A "két felnőtt kép" az apa kutya, csak más beállításban.

A kicsik a képen jól néznek ki.

Hogy az OLX-en hirdet, annak oka az lehet, az anya vagy nem papírosos, vagy a kicsiknek nincs papírjuk.Sőt, az anyáról nem is tett fel fotót.

Elég komoly a rotik tenyésztési szabályzata manapság. Egyre kevesebben teljesítik sajnos.

2015. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
De kis bolyhosak :D
2015. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem ad a kölykökhöz tk-t, akkor elég egyértelmű, nem?


Akármilyen fajtagyőztes a kan, valami oka biztosan van annak, hogy azt a párezer forintot nem áldozza fel a tk-ra. Hiába szűrtek a szülők, ha nincs "származása" a kölyöknek, ha dp-s, ad rá garanciát? Tk hiányában nincs rá "bizonyíték", hogy a kan a kölyök apja, a szuka meg az anyja. (Az meg egy dolog, hogy szűrve vannak, a kérdés, hogy mi lett az eredményük.)

2015. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!