Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel nyolctól délután...

Reggel nyolctól délután kettőig szerintetek kibírja egy havanese ebben a ketrecben?

Figyelt kérdés
www.zooplus.hu/shop/kutya/szallitokosar_utazas/fem_ketrec/? Gclid=CI3X1ZGiyMMCFcvJtAodtioAhg

2015. febr. 4. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném. 6órán keresztül ilyen pici helyen?

Ha ilyen hosszú útra viszed, álljatok meg néha, had mozogjon kicsit.

Ha repülőn viszed, az más, úgy tudom, arra tud adni az állatorvos enyhe nyugtatót.

2015. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi
2015. febr. 4. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kibírja - természetesen csak akkor ha előtte/utána megfelelően van mozgatva. Az én kutyáim 10-12 hónapos korukig boxban voltak amikor nem voltam otthon ill éjszaka. Mostanra versenygés van a boxért, ki aludjon benne. Nyugodtan tudok velük autózni, repülni (nyugtató nélkül :p ) mert szeretnek bent lenni. A beszoktatási fázis nagyon fontos. Keress rá youtubeon: "crate game"

(aki nem ért hozzá kedves egyes, nem kell mindenáron megszólalni)

2015. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 6 órát lesz bezárva egy kennelbe. Hazaérek a suliból és rögtön kiengedem
2015. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!