Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisállat temetőben a sírhely,...

Cukikutyus kérdése:

Kisállat temetőben a sírhely, és temetési költség egy kutyának kb. mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom,van egy öreg kutyusom,és gondolnom kell mindenre :/...nagyon szeretem őt,és nem akarom csak úgy elvitetni,vagy elásni.Bármikor bekövetkezhet az,hogy sajnos meghal,ezért gondolkodom,hogy milyen módon búcsúztassam el...
2015. febr. 4. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Találtam róla egy cikket:


[link]


[link]

2015. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez igazán jó hír,a hamvasztás a legjobb,és olcsó is,és akkor velünk lehet a házikedvenc ! De remélem még sokáig élni fog,és ha elmegy,akkor is a gazdi közelében lesz a lelke :-)
2015. febr. 4. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, hamvasztót tudok ajánlani, az én kutyámnál csakis ez jöhetett szóba, nem tudtam volna elviselni, hogy elvigyék a darálóba. :(
2015. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,ha nem gond,küldd el az elérhetőségét a hamvasztónak,köszi !
2015. febr. 4. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Saját magamnál is a hamvasztásra szavaznék, úgyhogy természetesen a kutyám sorsa is az lesz. Én meglehetősen racionális vagyok, de azért mégis kényelmetlenül érezném magam, ha egyszerűen kidobnám a testét, ha egyszer oda kerül a sor. A hamvasztás valahogy olyan tiszta és elegáns és az ember az urnának kereshet egy szép helyet a kertben és ha ránéz, jó érzés lesz emlékezni a barátjára.
2015. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok !
2015. febr. 4. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Hármaska vagyok, a Noé Állatotthon területén működő hamvasztónál voltam, valamilyen Zsoltnak hívják az urat (nem voltam olyan állapotban, hogy megjegyezzem :( ), nagyon kedves, korrekt volt, az odaszállítást is vállalta. Le is ülhetsz ott várakozni, amíg tart a folyamat, ha bírod lélekkel, nekem örök trauma marad.
2015. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi hármas,én biztosan méltóképpen fogom búcsúztatni az én cukorfalatomat,úgyhogy szerintem én is a odaviszem,amit ajánlottál,köszönöm !
2015. febr. 9. 07:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem, a közeljövőben még nem kell ilyesmit intézned :)
2015. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is remélem,hálistennek mindkét öreg kutyusom jól viseli magát,igyekszem stresszmentes életet biztosítani nekik :-)
2015. febr. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!