Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan juttassam Hollandiabol...

Hogyan juttassam Hollandiabol Magyarorszagra a kutyat?

Figyelt kérdés

Jelenleg Hollaniaban dolgozom, s akiknek dolgozom megbantak, hogy kutyat vettek a gyerekeknek. Menhelyre akarjak adni, rosszabb napjaikon kidobni a fenebe.


En mar fel eve nezem ezt a harcot, de megkedveltem a kis vakarcsot, ezert megbeszeltem a gazdaival, hogy amikor nyaron haza megyek, szivesen magammal viszem.


De fapados repulojaratok nem szallitanak allatot. A szallito cegekben meg nem bizom, felek kitenni egy majdnem ketnapos utazasnak. Vagy az nem art meg neki, nem viseli meg nagyon?


2015. febr. 5. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerubb es a leggyorsabb, ha repulon hozod haza, nem fapadossal, hanem normal jaraton.
2015. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Valamelyest megviseli az utazás, de nem vészes. Ismerős gyepis csaj havonta-két havonta vitet ki több kutyát németekhez, osztrákokhoz, svájciakhoz. A kutyák általában pár nap alatt gyönyörűen beilleszkednek, nyoma sincs az utazásnak rajtuk. Nyugodtan vitesd haza állatszállító céggel, semmi baja nem lesz.
2015. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Hollandiából miért lenne két nap egy repülőút ?
2015. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Autoval majdnem ket nap :) Foleg ha allatokat is visznek. Mert jobb esetben neha rajuk neznek, hogy van e vizuk vagy valami.


Akkor lehet megkockaztatom a kocsiztatast.

2015. febr. 5. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én vagyok ideiglenes, onnan havonta mennek ki kutyák No-ba autóval, az sincs sokkal közelebb. Nem kell parázni, ahogy te is kibírod, csak elfáradsz, ők is kibírják. Ők még nem tudják, de jobb dolguk lesz utána.
2015. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Hollandiában lakom, van két kutyám is. Évente kétszer járunk haza kocsival. A kutyák mindig jönnek velünk és imádják magát az utazást is. 2-3 óránként megállunk és kész. Melyik városban laksz?
2015. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az en kutyam Magyarorszagrol jott Franciaorszagra szallitoval. Teljesen korrect modon elvittek Calaisig, onnan meg felkaptam en kocsival es elvittem az en varosomba. Ez 90 euro volt, es teljesen korrektek voltak, setaltattak, itattak.


Hollandiabol B verzio a Transavia nevu fapados, ahol 60 euro-ert lehet kutyat is szallitani. + Ketrec, ami viszont a kutya meretetol fuggoen ujonnan akar 150 euro is lehet (kicsi kutya nyilvan sokkal olcsobb).

2015. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!