Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék hazajutni...

Yakuza86 kérdése:

Hogyan tudnék hazajutni Hollandiából,40 EURO -ból? :S jelenleg Eindhovenben vagyok. (Magyarországra)

Figyelt kérdés

Repülő kicsukva, mert a legolcsóbb 70 EURO

Vonatokat nem tudom ...



2013. júl. 2. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A vonat még drágább mint a repülő.

2 lehetőséget nézz meg.

1. busz

2. hollandiai magyarokat keres akik kocsival mennek haza. 40 euróért esetleg hazavisznek. (benzinköltségbe beszállni)

2013. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha 2 nappal hamarabb lett volna akkor faterom el tudott volna hozni :D Bár Yaukuza névvel nem hiszem hogy felvett volna :D Szerintem a busz még drágább mint a vonat.
2013. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Stoppal
2013. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, a Yakuza csak a becenevem, nem vagyok terrorista meg gengszter maffiózó... :) csak haza akarok jutni. Szóval eddig a legjobb ötlet keressek magyarokat akik hazafele mennek :)
2013. júl. 2. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sokat segíthet:

[link]

2013. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fent vagy a facebookon,lépj be a magyarok nyugaton oldalra,ott láttam mindig hirdetnek ilyen lehetősegeket,magyarok akik jönnek haza,utastársat keresnek,ennyi pénzt általában Angliábol utazoktol szoktak kérni
2013. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ezek jók, az az Utitársas dolog jó lesz remélem
2013. júl. 2. 12:07
 8/8 anonim válasza:
78%
Indulj el gyalog egyszer csak hazaérsz
2013. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!