Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazik mostanában valaki...

Utazik mostanában valaki hollandiából magyarországra?

Figyelt kérdés

párom kint ragadt hollandiában s az érdekelne hogy valaki mostanában jön e haza magyarországra autóval vagy kisbusszal hogy megoldható legyen hétköznap hogy hazajöjjön,, kisbuszok álltalában hétvégén jönnek s az nekünk nem jó de minél hamarabbra kéne időpont s egy ár is!! a válaszokat köszönöm!!

rotterdam környékéről kéne budapestig!



2013. ápr. 23. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
melyik város? egyébként nézzél egy pár telekocsis oldalt, biztos lesz aki jön.
2013. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fb keressen ott mindig van valaki
2013. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel Törteli Dénest a 36-20-4202-338 telefonon, vagy Info@telebusz.hu emailban. (A telefon gyorsabb).

Ők hetente többször is mennek Hollandiába, és háztól-házig visznek.

Ha jól tudom a viteldíj 100 euro.

Többször utaztam már velük, és nagyon korrektek,

2013. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat az utolsónak meg nem győzök hálálkodni mennyire köszönöm, nekem fontos hogy megbízható emberke legyen mert sajnos erről rosszat is hallottam már de a jó vélemény most megnyugtatott, mindenféleképpen felhívom ma, mégegyszer nagyon szépen köszönöm!! :)

egyébként vlissingenben van de rotterdamig eltud jutni ha onnan jobb lenne az indulá nekem a lényeg hogy pestig elhozzák épségben!!

2013. ápr. 23. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
miert nem jon repulovel szuper olcsobb es pestre megy
2013. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert vlissingenben az utazási iroda közölte visszafele nem jön sem wizz air sem ryanair és egyeltalán nem lenne olcsóbb mert vannak olyan csomagok amiket repülőre nem vihet fel csak díjfizetés ellenében, ami 30 kg 5500 ft a legkissebb amiben minden lehet de még nincs benne a beszállókártya ára a helyfoglalás ára, meg a mittudom én minek az ára.. a jegy nem annyi amit kiírnak hogy 9900 ft vagy valamennyi, lehet hogy gyorsabb sőt biztos de nem olcsóbb semmiféleképpen.. de azért köszönöm a választ
2013. ápr. 23. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Eindhovenből Budapestre pl. szerda(ma) reggeli repülőgéppel 80 euró lenne. Ebben az árban már benne van egy max. 32 kg-os poggyász illetve persze egy kis kézipoggyász is. Vlissingentől nem sokkal van távolabbb Eindhoven sem, mint Rotterdam, bár azt nem tudom odáig mennyibe kerül eljutni.
2013. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"de még nincs benne a beszállókártya ára a helyfoglalás ára, meg a mittudom én minek az ára.. a jegy nem annyi amit kiírnak hogy 9900 ft vagy valamennyi"


De. A jegy ára pont annyit amit írnak! Se több, se kevesebb! :)

Pontosan le van írva mindig, hogy minek mennyi az ára. Beszállókártya ára, helyfoglalás ára, mittudom én minek az ára??? Ezek mik? Minek fizetnél ilyesmit? Valaki nagyon le akart húzni téged. :D Ilyeneket nem kell fizetni. Utazási irodában jártál, mi? :) Na, máskor ne ott nézz utána repjegyeknek, mert csak lehúznak a legkülönfélébb elnevezésekkel. :)

2013. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

rotterdamig 19.40 azt5hiszem de eindhovenig nemtudom de azis ott körül van..

utazási iroda igen, tudod mikor kicsi a pénz s muszály menni mert nincs más és az ilyen olyan butaságok amiket lehúznak rólad utazási irodában majdnem hogy kijön az út árára amivel eljutsz egy normális helyre ahol rendes árban veszed meg a jegyet akkor nem is értem mi az egyszerűbb?!! utazni 20 km ert és megvenni az utazási irodák lehúzásait" vagy utazni vagy 200 km mire megtudom venni rendesen.. akkor nem ugyan ott vagyok?! még többe is kerül mert haza se jutnék ... így gyorsabb volt mint egy napot utazni érte...és azsem mindegy mivel mész és mikor...nem kell bemutatni a jegyirodákat.. nem az első utazás hogy ne tudjam ki hogyan húzza le a másikat, mai világban ez megy sajnos..

2013. ápr. 24. 22:36
 10/10 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákért meg elnézést de merül az elem :D
2013. ápr. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!