Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy három és fél honapos...

Napistaa kérdése:

Van egy három és fél honapos moszim. Ujabban, mikor enni adok, ha az ételéhez nyulok, morogni kezd, eddig nem csinálta. Amugy elég kemény kézzel bánok vele. Hogu tudnam errol leszoktatni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 19:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Éa hogy birsz a 8 éves kaukázusival ?
2015. febr. 8. 05:39
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezen a büntetési formán kivül sem hagyom rá a dolgokat, amugy a büntetésnek volt haszna......azóta nem csinálja. Ettől eltekintve szivesen fogadok bármilyen tanácsot a moszkvaival kapcsolatban, egy dolog amit olvasol rola és más dolog az, amit olyanok mondanak, akiknek van ilyen kutyájuk...........
2015. febr. 8. 05:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jól nevelt 8 éves kaukázusim van :) Házőrző, úgyhogy nem kezes bárány, de teljes mértékig elfogad gazdájának. Nem balhézik az utcán, nem bunkózik, tisztában van az erejével is. Egyetlen hibája hogy egy nyálgép :D
2015. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyébként nem kínzás a testi fenyítés sem, persze mértékkel (nem kell agyonverni mielőtt a jóakarók kiforgatják!) . A kau sem a két szép szemem miatt tisztel, de tény, hogy kiskorától kezdve tudtam hogy hogy kell vele viselkedni. Ezeknél a kutyáknál nagyon fontos hogy az elejétől tisztázva legyen a rangsor, mert a fejedre nő pillanatok alatt.

Te még nem vagy lekésve semmiről egy ilyen fiatal kutyával, és jó úton haladsz, úgyhogy csak dolgozni kell rajta :)

2015. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nagyon aktiv.....ha mindent megtiltanek neki.hat nem tudom......akkor szobor kellene legyen. A morgast leszokta, de valahogy sajnálom minden aproságért büntetni ! Az biztos, hogy elottem ki vagy be nem megy.
2015. febr. 10. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!