Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusnak?

Mi baja lehet a kutyusnak?

Figyelt kérdés
Eltűnt a kutyusom meg találtuk a menhelyen sebesülten.A fején meg a jobb lábán sebek lettek állítólag elütötték de a menhelyen se tudták megmondani pontosan mi lett vele haza hoztuk de fura volt mert nem hallgatott a nevére meg nem ismeri meg a gazdiját. Állatorvos véleményét is kértem ő aszt mondta hogy nagy stresz érte a kutyust és ezért nem tud magáról semmit a kutyus. A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM
2015. febr. 6. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg a sokktól van...de ha teljesen ugyanúgy néz ki mint az eltűnt kutyusod biztos ez a baj. Ha kóbortolt egy ideig elüthette bármi...
2015. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha egy autó ütötte el tényleg akkor biztos nagyon megviselte a baleset, pár hét és jobban lesz, de a sebeit azért valahogy fertőtleníteni kellene.

Milyen fajta a kutyus?

2015. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Most erre mit vársz, találgassunk? Ne ezzel foglalkozz szerintem, hanem igyekezz mindent megtenni, hogy legközelebb ne "tűnjön el" a kutyád, mert bármi is történt vele, bármit tettek vele, az a ti felelősségetek, nektek kellett volna vigyázni rá, megvédeni őt a külvilág szennyétől.
2015. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló keverék kutyus 1 éves

3. válaszoló nem az én hibám hogy valaki ki engete otthon se voltam szerintem a szomszéd engethete ki amikor kiált az auto vall

2015. febr. 6. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Megvizsgálta orvos egyáltalán a kutyát?
2015. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a menhelyen vizsgálták meg
2015. febr. 6. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elgázolták a kutyádat, és nem viszed orvoshoz??
2015. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó nem tudsz olvasni ?!! írtam hogy a menhelyen látta orvos , kezeljük a sebeit ahogy mondták bent és azon vagyunk hogy minél hamarabb rendbe jöjjön. Mint írtam már hogy ''állat orvos véleményét is kértem''. Nem azért tettem fel a kérdést hogy ítélkezettek hanem hogy több ember véleményét is kikérjem. Ha nem tudsz normális választ/segítséget adni akkor inkább ne is írj. Köszönöm.
2015. febr. 6. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:

" Állatorvos véleményét is kértem "

Ez annyit jelenthet, hogy telefonon elrebegted a gondodat egy orvosnak, és ő látatlanban mondott valamit. De azt is jelentheti, látta orvos, megvizsgálta.

Azóta változott-e a kutya? Ha nem, olyan orvoshoz vidd, aki vizsgálatokkal próbálja megállapítani, van-e valami gond a kutya fejében?

2015. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!