Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltörött a kutyám lába? Többi...

Eltörött a kutyám lába? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ráléptem véletlen a a 4 és fél hónapos Erdélyi kopom lábára. Nagyon elkezdett sírni. Utána nem tudott ráállni esett orra. Rá fél órára ráállt és bicegve lépkedett. Most már fut is de nagyon biceg, ha nyomogatom nem fáj neki mert nem reagál rá. Mi lehet? Lehet hogy tovább javul, vagy így fog bicegni? Falun élek, nagyon rosszak az állatorvosok itt. Röntgenről csak álmodni lehet itt... Hétvégén nincsenek is szolgálatban.

#sírás #eltört? kutya láb biceg #erdélyi kopo
2015. febr. 7. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rálép és próbálja használni akkor nem tört el, de figyelj oda legközelebb.
2015. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nálunk is, 9-10 hetes kölyökkutya lábára véletlen rá lett csukva a bejárati ajtó. Volt nagy panaszkodás nyüszítés, még oda is bicegett hozzám három lábon, nyüszítve mutatta a lábát, tényleg aggódtam miatta.


15 perc múlva még mindig sántikált, de nyomásra nem fájlalta, bíztam benne, hogy akkor nem olyan nagy a baj - nekem már volt törésem, tudom, hogy az fájt volna neki. Így is lett, másnap már kutya baja sem volt, szaladgált mint máskor.

Nagyon rugalmas még a kölykök csontja szerencsére.

2015. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok. Nagyon remélem, hogy nem tört el! Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. febr. 7. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
törött lábra nem áll rá a kutya, max 3 lábon közlekedik.
2015. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fél óra múlva már rálépett, akkor nincs ok pánikra, valószínűleg csak egy kis zúzódás, vagy rándulás, ahogy esetleg megpróbálta kirántani a lábad alól a lábát. Meglátod majd, hogy lesz hétfőn, de szerintem kutya baja sem lesz, max egy kicsit bedagadhat neki, de erősen kétlem, hogy törött mancsra ráterhelne.
2015. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még most is biceg...:(. Nem tudom mit csináljak. Ha holnap is így lesz, akkor elviszem orvoshoz.
2015. febr. 8. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!