Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 év körüli németjuhász-kever...

10 év körüli németjuhász-keverék hátsó lábára sántít séta után pár napig. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

45 kiló körüli a kutyánk, a lábában nincs semmi, megnéztem, nyomkodásra nem fáj neki. Csak ha elvisszük sétálni, akkor csinálja utána pár napig. Bent van a lakásban, amúgy van szép nagy kert is neki. Mostanában kezdődött ez.

Köszönöm a válaszokat.



2015. febr. 8. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy az izűleteivel lesz probléma, mindenesetre ha rendszeresen előjön terhelésre a sántítás, akkor meg kéne mutatni orvosnak.
2015. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most meg kihívtam a kertbe, és nem csinálja, azt vettem észre, hogy ha huzamosabb ideig fekszik, és felkel, utána jön elő.
2015. febr. 8. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a súlyát kéne csökkenteni, egy kíméletes fogyókúrával.
2015. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen, elég kövérke, jóanyámé a kutya, de már mondtam neki, ne adjon annyit neki, hiába kunyerál a kutya.

Gondolom időskori porcproblémája van, majd megkérdezek holnap egy állatpatikát, mit kéne adni neki.

2015. febr. 8. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkoptak az izületei és gyulladásban is lehetnek időnként. Az ilyen pihenés után felállás ennek tipikus példája. Orvos tudná a legjobban beállítani, milyen gyógyszer segít rajta. Ahogy mennek az évek, egyre erősebb fájdalom és gyulladáscsökkentőket szoktak adni. A vékonyan tartás pedig plusz segítség az ízületeinek.
2015. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!