Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vihetném el a szuka...

Hogyan vihetném el a szuka kutyámat kutyaiskolába ha elkezd tüzelni? El lehet úgy is vinni?

Figyelt kérdés

9 hónapos lesz a szukám, tehát bármelyik pillanatban elkezdhet tüzelni (még nem ivartalaníttattam). A kutyaiskolában az én csoportomban nincs másik szuka, mind kan. Nem volna jó kihagyni emiatt a sulit (már voltunk pár órán), mert már befizettem és le is maradnánk. Ha elvinném azon kívül, hogy meg akarnák szegényt ...-ni, nem is tudnának tőle figyelni a kanok. Mit tehetnék? Így is el lehet vinni? (Van olyan itt, aki megkérdezte a suliban amikor ő volt a szukájával ezt a dolgot?)

Előre is köszi az normális, segítő válaszokat!



2015. febr. 8. 15:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ilyen fiatalon nagyon nem ajánlott ivartalaníttatni ezért nem is teszem (MÉG!!!). A suliból nagyon rossz lenne kimaradni, tényleg. Ő az első kutyám, nem tudom hogy hogyan tudnám jól megtanítani neki amit kell, ha nem vagyok ott amikor megmutatják. Ha meg őt nem viszem csak egyedül megyek simán lehet hogy otthon amikor gyakoroljuk valamit rosszul csinálok és nem is tudok róla. Ezért volna fontos menni vele együtt! :(
2015. febr. 8. 17:02
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondott neked ilyen sületlenséget, hogy ennyi idősen nem lehet ivartalanítani?


[link]

2015. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, hogy a tanfolyam 7 hétvége. Egyáltalán nem biztos, hogy közben tüzelni fog a kutyád.
2015. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a sulit. Vannak helyek, ahol a foglalkozások után jönnek a tüzelő kutyákkal, van, ahol külső területen tartják meg ilyenkor az órát, sőt, van olyan is, ahol ha egyszerre több szuka tüzel, akkor nekik külön csinálnak csoportot arra az időre.
2015. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megvárhattad volna az első tüzelést, majd az ivartalanítást, semmi hátránya nem lett volna abból, ha kicsit később kezd el iskolába járni! A tüzelés ideje alatt nem célszerű elvinni akkor sem, ha feleslegesen leterheled a szervezetét fogamzásgátlóval, mert attól még fog tüzelni, egy rémálom lesz az ott töltött időd, mert mind a kanok, mind a te szukád szenvedni fog.
2015. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kan kutyám 9 hónaposan lett ivartalanítva, köszöni szépen ragyogóan van. (jelenleg 5 éves, nem maradt vissza sem értelmi, sem testi fejlődésben)


Ennyi hülyeséget honnan ástál elő? Ha már iskolába jársz legalább kérdezz néha:(((((

2015. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!