Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 éves szuka keverék...

Van egy 5 éves szuka keverék kutyusom és ma azt vette észre hogy néha néha megremeg. Azonkívül nagyon jókedvű, étvágya is van, játszik, futkározik. Aggódom érte, de nem szeretném egyszerre orvoshoz vinni? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
epilepszia?
2013. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tegnap találkoztam egy kutyussal aki csak magától elkezdett remegni azt mondta a gazdija, hogy türelmetlen a kutyus vagy ha ideges akkor remeg, mivel a tiéd már 5 éves és gondolom kiskora óta nálad van akkor neki ez nem szokása mindenképpen állatorvost javasolok mert minden idő számít nehogy romoljon nkei az állapota
2013. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hál istennek azóta abbamaradt a remegés. Anyukám azt mondta lehet hogy csak beképzeltem, tényleg szoktam ilyeneket csinálni, remélem igaza lesz. Azóta észrevettem hogy egy kicsit érzékeny az első lába lehet megrándult neki és amiatt remegett egy kicsit.
2013. aug. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!