Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nem társasági embernek,...

Egy nem társasági embernek, aki kvázi antiszociális, mennyire ajánlott a kutya tartás?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyira, mint egy szociálisnak :)
2015. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nekem amíg nem voltak barátaim, ő tartott életben.
2015. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Azt szokták mondani, hogy majd jót fog tenni, mert így majd hűde barátkozni fogsz más kutyásokkal, de tapasztalatból mondom, hogy nem fogsz. Leviszed a kutyád, odaköszönsz annak, akiével a tiéd éppen játszik és ennyi, lehetőséged éppen nyílna barátkozni, de ha te nem vagy olyan, akkor nem fogsz, tehát csodát ne várj az ebtartástól, de ne is félj, nem erőlteti rád magát senki.
2015. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Kifejezetten ajánlott (persze csak ha szereti a kutyákat)!


Ismerek olyan embert akinek hasonló problémái vannak, és egy kutya volt az aki kimozdította ebből az állapotból! A rendszeres sétáltatás, kutyaiskolába járás nem csak a kutyának tett jót, a gazdájának is segített abban, hogy ismét emberek közé járjon.

2015. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
azért mert lesz egy kutyád, egyáltalán nem kötelező társaságba járnod. Tökéletesen jól ellesztek ketten egymásnak:)
2015. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzMHZs ***** válasza:
100%

Szerintem simán :)

Viszont én, amióta kutyám van, rengeteg új ismerőst szereztem neki köszönhetően. Sok olyat is, akikkel nemcsak összefutunk lent véletlenül sétánál, hanem vannak közös programjaink, néha kutya nélkül is :)

De persze nem kötelező haverkodni más emberekkel így se.

2015. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy más is van a világ rajtad kívül, függetlenül attól, hogy trécselsz, ismerkedsz vagy nem!


Az antiszoc emberek nagy része saját magával van elfoglalva, ezáltal nehéz a kiugrás.

2015. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!