Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házba milyen kutyát...

Kertes házba milyen kutyát érdemes?

Figyelt kérdés

Most költözünk kertes házba, és a pasim szerint oda kell kutya,és én nem nagyon szeretnék, mert nemsoká fog jönni baba és amik ilyen házőrző fajok, a rotvejler, doberman, pitbul meg ilyen harci kutya fajták, azoknak később csont nő az agyába és megörülnek és csak láncon lehet tartani, ugyan ez lesz a kuvasszal meg a komondorral. És azt szeretném kérdezni, hogy van e olyan házőrző kutyafaj, aminek nem kell félni, hogy megőrül később de nem engedi be a betörőt és szereti a kisgyereket?

Ilyeneket nem fogunk hozni biztosan, hogy rotvejler, pitbul, kuvasz, doberman, meg németjuhász mert ilyenek voltak mindkettőnk családjában és nagyon hamar hamisak lettek.



2015. febr. 8. 19:35
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Ömm, ez kamu, ugye?
2015. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem, te meg vagy őrülve! Remélem kamu, mert neked nem való egyetlen kutya sem...
2015. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Az ilyen embereket miért engeded világra jönni????
2015. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Nektek nem való kutya. Nem tudom, honnan szedted a csontnövés, meg a láncon tartást, de félre vagy tájolva. Ha gondoskodtatok volna MEGFELELŐEN a kutyáitokról (napi séta, játék, foglalkozás), akkor nem vadultak volna el. Egyébként tényleg hülyeség úgy kutyát venni, hogy jön a baba.
2015. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
OMG, inkább ne legyen semmilyen kutyátok, kérlek...-_-
2015. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Trollkodásból nem kérek,köszönöm! A kérdésre válaszoljatok! Mi az a kutya, ami a családdal nem hamis ha estére kiengedem megfogja a betörőt?

Mondtam milyen faj nem kell, ezen felül mondjuk a vizsla az mennyire hamis természetű? Mert anyám szomszédjába most fialt le és lehet elhozni ingyen kiskutyát, azt érdemes lenne?

2015. febr. 8. 19:49
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

"nemsoká fog jönni baba"

Remélem, úgy érted, még nem vagy terhes. Ha így van, akkor kérlek, gyereket se szülj ennyi aggyal.

2015. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
94%
Te, végtelenül sötét idióta...
2015. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Hát már biztos, hogy lesz kutya, mert van kert is, csak én nem akarok hamisat.
2015. febr. 8. 19:50
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,te tényleg ennyire sötét vagy?? :O


Harci fajta eleve nincsen.


És attól bolondulhat meg a kutya,ha láncon él egész életében és nem foglalkoznak vele.



MINDEN fajta még a felsoroltaid is megfelelő neveléssel,mozgatással remek családi kedvencek.


Remélem neked fog csont nőni az agyadba és megbolondulsz,jaa bocs,szerintem már oda is nőtt,mert,hogy vki ennyire bolond legyen,olyan nincs O.o


Ne szaporodj kérlek.


És kutyát meg pláne ne tartsatok még csivavát sem,mert nálatok még az is agresszív lesz -.-

2015. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!