Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adna az állatorvos részletfize...

Adna az állatorvos részletfizetést, a yorkim fogműtétére?

Figyelt kérdés
Van egy yorkshire terrierem akit 4 éve fogadtam örökbe, Tavaly voltam vele állatorvosnál beadatni a kötelező oltásokat, és akkor azt mondta hogy rá ér még a fogkő leszedés (egyébként kb 2 éve volt neki fogkőleszedése). Így nem is nagyon néztem a fogait, de most hogy el jött az ideje az újabb oltásoknak, megnéztem a fogait hogy milyen állapotban vannak, és nagyon meg ijedtem! Mozognak a fogai, csúnya az ínye és szerintem ínysorvadása is van. Az a gond hogy nem rég költöztem el, és nem maradt túl sok pénzem, Szerintetek ha drága lesz a műtét adna részletfizetésre lehetőséget az állatorvos?
2015. febr. 10. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez csak orvostól függ.
2015. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy az első írja, ez állatorvos függő. Kérdezd meg az állatorvostól.
2015. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi orvosunk adott ilyen lehetőséget, sőt, nem is mondta hány részletben kéri és mikor, én mondtam, hogy x részletben, y időnként tudom vállalni, és így megengedi-e, rábólintott:) Végül gyorsabban tudtam odaadni és kevesebb "darabban". Szóval én azt tanácsolom, vázolj fel egy rosszabb lehetőséget, és inkább gyorsabban add oda, mint hogy késs vele, a korrektség kedvéért. Mondjuk ehhez nem árt, ha már egy ideje hozzá jártok, és egy kicsit jobban ismer téged.
2015. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvostól. Ha nem ad, keress másik orvost!
2015. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős a téma, de ha ilyen problémája van és tudsz is róla jó lenne egy kissé odafigyelni mert apró dolgokkal késleltetni tudod a folyamatot!:)


Egyébiránt elég változatos a fogkőleszedés árszabása: van ahol 5-6000 Ft-tól már rendes munkát végeznek, és van olyan ahol 10-12 ezer Ft-is lehet.


Mindenféleképpen nézz szét a környéken lévő állatorvosok honlapján mert onnan tudsz tájékozódni és minél előbb elmenni az általad kiválasztott helyre, akkor tudsz érdeklődni, hogy lehetséges-e részletfizetés.


Úgy hallottam - pl. ahova én járok - egészen sok helyen lehetőség van erre is.


Az a lényeg, hogy minél előbb lépj, mert ha kipotyognak a fogai az nem csupán esztétikai probléma lesz!

2015. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Változó, főleg, hogy ez azért nem egy horribilis összeg, se nem életmentő beavatkozás. Ha egy adott dokihoz jártok, ismer titeket, kérd ki a véleményét.

Az ultrahangos fogkő-eltávolítás olyan 6000 Ft-tól indul, a húzásra nagyon változó árak vannak, de azt is vedd figyelembe, hogy a kutyát csak egyszer kell bódítani, így azt a részét az árnak csak egyszer fizeted. Egy kérdést megér, de ha nem engedik meg, akkor sztem lehetőség szerint inkább várj vele egy kicsit, olcsóban jössz ki.

2015. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!