Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék több véleményt...

Szeretnék több véleményt meghallgatni, ti mivel etetitek a kutyátokat? Milyen fajta, hány éves, kaja mennyiség? Hús vagy táp? Ha hús, milyen?

Figyelt kérdés
Azért érdeklődök,mert 2 hete kaptam egy 1,5 éves cane corso szukát,akit napi 1 kg főtt csirkefejjel etettek,és jól is nézett ki tőle,de nálam nem akarja megenni ezt a mennyiséget ,pedig ugyanazt,ugyanúgy kapja,el is kezdett fogyni,nem tudom miért nem eszik... Gondoltam hátha van valakinek vmi ötlete...

2015. febr. 12. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
3 éves rottweiler szuka, BARF étrend szerint eszik egy éve. Nézz utána a nyers étrendnek te is, csak főtt csirkefej közel sem fedezi a tápanyag szükségletét.
2015. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 éves amstaff kan. BARF étrend szerint etetem, mikor milyen hús van, csontosnak szokott lenni csirke, kacsa farhát, fej, láb, esetleg nyuszi, húsnak általában marhanyesedéket vaddisznómentes vadnyesedéket, csirkemájat, szívet, pacalt adok. Plusz mellé alma, répa, uborka, meg amit épp találok összeturmixolva. Kiegészítőnek pedig almaecet, kefir, ritkán méz.
2015. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!