Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki használ/használt már...

Valaki használ/használt már valamilyen "láthatatlan kutyakerítést"? Tudna róla véleményt írni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni és interneten nézegettem utána de nem sok tapasztalatot találtam.Nem azt kérdeztem hogy mennyi időt legyek a kutyával és hogy neveljem hanem véleményt szeretnék a láthatatlan kutyakerítésről!

Köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 24. 09:40
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nálunk van ebőr. De nem elég üzembe helyezni, a kutyát meg kell tanítani rá, hogy hol vannak a határok, és mit jelent, ha csilingelni kezd a nyakörve. Miután rájön a kutya, hogy mit várunk tőle, elég jól működik. Kivéve, ha nagyon át akar menni rajta, mert akkor nem érdekli a fájdalom, max jajgat egyet, és megy tovább. Ilyen esemény lehet egy nagyon nem szeretett személy, macska, stb. Azért nem árt, ha a kutya látja a határokat, és nem kell emlékezetből tudnia meddig mehet el. Ez lehet egy sövény, kis karókkal is meg lehet jelölni, de bármi megfelel, ami jól látható a számára.

A mi kutyánk elég okos volt ahhoz, hogy rájöjjön, ha sokáig zenélteti a nyakörvét, az lemerül, és onnantól szabad az út. :-) Én inkább kiegészítő kerítésnek ajánlanám a valódi mellé. :-)

2014. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a választ :)

Esetleg tudnál linket küldeni a termékről ami nektek van?

Van kerítés és hát nem is szökős a kutya csak néha gondol egyet és akkor minden áron ki akar jutni.Persze csak akkor ha nem megyünk ki hozzá huzamosabb ideig(éjszaka)

Egyébként van foglalkoztatva a kutya, napi több órában csak hát kan és most van abban a korban amikor egy szuka tüzelése miatt a "hegyeket megmászná" :D

Előre is köszönöm!

2014. dec. 24. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A tüzelő szuka elérésére egy kan mindent megtesz, ha olyanja van. Ivartalanítsd .
2014. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!