Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami történt a kutyusommal,...

Valami történt a kutyusommal, nagy a baj?

Figyelt kérdés

Van egy Pitbull Stafford keverék kutyám. Ma elszökött. Úgy jött haza, hogy (szemeim szerint) verekedett. Egyébként barátságos kutya az emberekkel, soha még semmilyen embert nem harapott meg. Ma pedig nagyon letört. Eddig mindig vidám,csaholós kutya volt. Sajnos nagyon fiatal vagyok, nincs pénzem. Már kezdtem keresni és gyűjteni, orvoshoz akarom vinni. Anyukám nem szereti Őt, ezért nem fedezi az orvosi költséget.


Hazaérkezés után: Sérült a lábain. Vízzel lemostam a sarat és a megszáradt vért. Rezeg, hányt is. Nem vettem észre sebet a szájában. Lehet a gyomrából jön. Olyan sűrű nyál vérrel,ami kijött belőle. Aggódom, hogy mérget evett-e, vagy valaki szándékosan etette meg baromsággal,mert "pitbull" .


Azon kívül, hogy vigyem orvoshoz, még valami egyéb jó tanács nincs?



2015. febr. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp kell hogy lássa orvos, ilyenkor nincs más jó tanács. Házi praktikákkal nem tudsz rajta segíteni.

Kérdezd meg az állatorvost, hogy részletekbe nem fizethetnél-e, nekünk anno megengedte, láthatta is a kutyán, hogy nincs túl jól.

Szóval mindenképp orvos, kérj kölcsön barátoktól, ismerősöktől, biztos megértik és segítenek majd. Mire összegyűjtöd a pénzt, addigra lehet nagyobb baja lesz a kutyusnak.

és végül ne is haragudj, de anyukádról is megvan a véleményem.

2015. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megpróbálok kérni..
2015. febr. 13. 14:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvártuk a másnap reggelt, mert a doki este már nem fogadott. A pitbullom mellett voltam egész éjjel. Elaludtunk mindketten, s reggelre Megjött az étvágya és a jókedve. :)
2015. febr. 14. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az átélt stressztől volt.
2015. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!