Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki a kutyáját lakásban...

Aki a kutyáját lakásban tartja, a séták után minden alkalommal mancsot mostok vagy csak törlgetitek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne :)
2015. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor mossuk vagy törölgetjük, ha sáros, esős nedves idő van. Ami port felszed a séta közben, az esti fésüléssel kijön. Ha csak poros a lába, és úgy esek neki valami nedves törlőkendővel, inkább csak átalakul sárrá, azt meg le is moshatnám. Szerintem olyan mint a fordítottbőr cipő, inkább száraz állapotban jó tisztítani:D
2015. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 neige ***** válasza:
Ha sáros, mossuk. Ha csak poros, egy száraz törölközővel átdörgöljük az előtérben + van egy buklészőnyeg a folyosón, utolsó védelmi vonalnak. :D
2015. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:
Az én kutyám utálja ha birizgálom a mancsát és a fürdetést is... viszont a nedves baba popsitörlő kendő nagy találmány, így megúszom, hogy ússzon a fürdőszoba, amikor a sarat kell leszedni a talpáról, és a mancsa is szép tiszta lesz.:)
2015. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!