Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak fáj az egyik...

A kutyámnak fáj az egyik lába. Kihívjam az orvost, vagy menjek be vele a rendelőbe?

Figyelt kérdés

Egy ideje fájlalja a kutyám a bal hátsó lábát.Kívülről nem láttam rajta sérülést.A kedve és étvágya is jó.Sánta, néha terheli csak a bal hátsó lábát.Nappal kevésbé, este jobban fáj neki.

Holnap mindenképpen látnj fogja orvoshoz, csak még azt nem döntöttem el, hogy elvigyem-e, vagy kihívjam-e.A lába miatt lenne kérdéses.

Majd természetesen a dokit is megkérdezem holnap, de hátha valki tud valami hasznos tanácsot adni.


2015. febr. 15. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindig jobb az, ha beviszed, főleg ha másik doki a kijárós meg aki a rendelőben van.
2015. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%
Én először szoktam Algopyrint adni neki, ha nem múlik el másnapra akkor elszoktam vinni dokihoz.
2015. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
34%
Gondolom akkor nem autóval lenne a dokihoz a fuvar!? Gyalog mennyire van messze?
2015. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen lábfájós eseteknél van orvos, aki megtapogatja, és mond valamit, aztán ír fel gyógyszert, ami talán használ, vagy sem. Aztán van orvos, aki megtapogatja, ír fel gyógyszert és visszahív bizonyos idő múlva, hogy használt-e? Ha nem használt, röntgent csinál. Aztán van orvos, aki , ha nem egyértelmű a tapogatódzása, azonnal röntgent csinál.

Amúgy milyen kutya és mennyi idős?

2015. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De igen, autóval lenne, csak nem szeretném, ha rosszabbodna a helyzet, de majd akkor korábban megyünk, hogy mi legyünk az elsők.Szerintetek zárjam be a kennelbe holnap délutánig?(délután rendel az orvosunk)Mert hiába sántikál, ugrál három lábon, a porta őrzése így sem marad el.

(komondor)

2015. febr. 15. 21:25
 6/9 A kérdező kommentje:
11 hónapos komondor.
2015. febr. 15. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb bevinni,mert ott további vizsgãlatokat is tud csinálni stb.
2015. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azóta valami ???
2015. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hétfőre már semmi baja sem volt, de azért voltunk vele orvosnál.A doki szerint csak rosszul érkezhetett egy nagyobb ugrásból és azért fájlalhatta.Kapott egy fájdalomcsillapító szurit, aztán, ha megint fájlalja, vissza kell mennem.

Szerencsére azóta teljesen tünetmentes.:)

Köszönöm az érdeklődést és a sok tanácsot!:)

2015. febr. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!