Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félős kutyát el lehet vinni...

Félős kutyát el lehet vinni kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A kutyaiskola lényege, hogy a problémás kutyából jól nevelt, okos, problémamentes kutyát varázsoljanak. Szóval IGEN el lehet!
2015. febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Z01 válasza:
Ajánlott is elvinni! A kutyaiskolában hozzáértő felügyelet mellett tud szocializálódni, és megtanul játszani a fajtársaival.
2015. febr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem el lehet, hanem el kell vinni, pont ezért!
2015. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt, nagyon ajánlott, de jól meg kell nézni a sulit, hogy értenek-e hozzá. Egészen extrém sztorik vannak, normális kutyákat is úgy le tudnak nyomasztani, hogy aztán mehetnek máshova rehabilitálódni (és most nem hagyományos sulikról beszélek).
2015. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! MINDENKÉPPEN vidd el! Saját tapasztalatból beszélek, csak nagyon nézd meg, hogy melyik iskolát választjátok. Én 2 budapesti kutyaiskolában jártam. A kettő ég éés föld volt egymáshoz képest. Tudni kell hozzá, hogy nekem tényleg nagyon félős volt a kutyám. Menhelyről hoztuk, sokat bántották korábban, így nem volt vele egyszerű. Az első iskolában már az furcsa volt, hogy semmit sem kérdeztek, csak beállítottak a sorba, mondták mit kell csinálni, de az, hogy miért jöttünk, senkit sem érdekelt és aztán kiderült hogy igazán tanácsot sem tudnak adni.

Viszont a másik suli fantasztikus volt, azóta is minden hétvégén járunk és nagyon sokat változott a kutyánk a segítségükkel! Szóval igen... jól nézd meg hová mentek!

2015. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reménykedtem, hogy igennel feleltek. :-) Szüleim kutyusáról van szó. 7 hetesen fogadták be, de iszonyú félős. A lakásban egy nagyon boldog kutyus, de az utcán MINDENTŐL fél, és pont ezért utál sétálni. :-(
2015. febr. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!