Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 9 honapos bernipásztor...

Van 1 9 honapos bernipásztor kiskutyám és van 1 pár érdekes dolog ami érdekelne vele kapcsolatban pl hogy miert nem pisil még 9 honaposan normalisan?

Figyelt kérdés
van 1 kan 9 hónapos bernipásztor kiskutyám és az a helyzet hogy még mindig nem pisil ugy meg nem jeloli meg a teuletét mint más kutyák mitol van ez? mikortol fog ez kifejlodni nála? és van még1: amikor elviszem sétálni az öszes kutya megugatja megprobál beleharapni miert van ez?
2010. febr. 11. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor fog úgy pisilni mint egy kan ha ivaréretté válik. Ha már 9 hónapos akkor nem sokára az is lesz. De van hogy egymástól lesik el a "találmányt" hogy úgy kell pisilni. Lehet azért akarják megharapni meg ugatják mert nem ismerik. Nem feltétlenül akarják szerintem megharapni csak játszani akarnak de nem tudom nem vagyok ott így nehéz megállapítani.
2010. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!