Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora a veszélye annak,...

Mekkora a veszélye annak, hogy a kullancscsípésbe elpusztul a kutyám?

Figyelt kérdés
az állatorvos azt mondta, miután injekciókat adott a kutyának, hogy fent áll a veszély, hogy nem éli túl...

2015. febr. 17. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól is, milyen gyorsan terjed a fertőzés, leáll-e a veséje, illetve, h időben kap-e kezelést.
2015. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha későn vitted, akkor nagy.

Ha időben, akkor meg kicsi.

2015. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
délben vettem észre, majd apukám 5kor elvitte
2015. febr. 17. 18:50
 4/14 neige ***** válasza:

Ha fertőzött a kullancs, de időben kezelik, kevés az esélye.Ha elhúzódik a dolog (már két napja benne volt a kullancs,de csak ma délben vetted észre), akkor van rá esély - kezeléstől függetlenül.

Aztán lehet, hogy nem volt fertőzött a kullancs.

2015. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a kullancs nem maradt bent
2015. febr. 17. 19:03
 6/14 A kérdező kommentje:
azt vettem észre, hogy bágyadt és fáradt
2015. febr. 17. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a diagnózis?
2015. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a kullancscsípés miatt lázas
2015. febr. 17. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez eddig oké, de ezen kívül? Babézia, vagy lyme-kór?
2015. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha már csak azt vetted észre, hogy fáradt és bágyadt, az már elég késő. Nekem eddig csak egyszer volt (lekopogom) kullancs a kutyámban, de azt még akkor kiszúrtam, amikor még az égvilágon semmi tünetet nem okozott, csak a napi szokásos játék-simizgetés alatt feltűnt a dudor a szőre között, de nem is kellett neki semmi kezelés, semmi probléma nem volt utólag. Hát reménykedjünk, hogy a tiéd is túléli és nem akarom reklámozni, de nem hülyeség a havi kullany/bolhairtó szert rácseppenteni.
2015. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!