Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatással lehet a...

Milyen hatással lehet a kutya-gazdi kapcsolatra ha sosem hagyom hogy megnyaljon?

Figyelt kérdés

Van ennek jelentősége?

Ha belegondolok, hol jár az a nyelv, vagy mi jár abban a szájban... :)

Lakásban tartott szobakutya egyébként, de akkor is...


2015. febr. 17. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van jelentősége. Az arcomat én sem hagyom, de a kezemet nyugodtan megnyalhatják.
2015. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nálam az első amit felfogott a kutya, az hogy sehol se nyaljon meg... Már 13 éves de még nem vettem észre, hogy összetört volna tőle a kis lelke...
2015. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 neige ***** válasza:
46%

Az összetartozásukat fejezik ki azzal a falkában, hogy megnyalják egymást. Szerintem, ha ettől megfosztod, megszűnik családtag lenni, csak a kutyád lesz..

Nem nagy szám, hogy koszos, mindent összenyal és eszik, utána megmosod a kezed,lábad,füled, satöbbi..

A nyilvános WC kilincsén az étteremben, na azon van fertőzésveszély..

2015. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A te nyelved is jár itt ott..
2015. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a nyalas amig kismerteku, de nem a fertozesek miatt. Minel jobban megszokja ezeket a szervezeted, annal inkabb immunis leszel mindenre. En utalom a szajba es arcra nyalast, azert mindig raszolok, de pl az nem erdekel hogy a villamat megnyalja amikor adok rola egy darab husit. Szoval nem a nyalatol es a baciktol felek vagy hogy elotte a kakis segget nyalta, hanem attol undorodok hogy a nyal raszarad a boromre es hogy budos. Amugy ha kutyaval elsz, ugyis elofordul neha hogy megnyal, jatek kozben is stb.. Ettol nem kell irtoznk vagy nem kell kutyat tartani. Pont.
2015. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!