Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek Staffordshire terrier...

Ezek Staffordshire terrier kolyok kutyak kineztre?

Figyelt kérdés

Nincs torzskonyvjuk, szoval nem fajtatisztak, de fognak ugy kinezni mint a staffik?

Fura, hogy nem testhez simulo fenyes a szoruk, hanem kicsit hosszabb.

Az anyjuk pitbull, az apjuk staffi.

Jelenleg kb 3 es fel hetesek.


[link]


[link]


[link]


2015. febr. 18. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Menhely tele van staffi jellegű kutyával inkább ments meg egyet.Felnőtt korukra ezek is úgy fognak kinézni mint a menhelyesek.

Nem tudhatod mik lesznek, még labrador keverékeknek is kinéznek. Az,hogy ki az apa meg nem tudhatod.Hiszen mindenki azt mond amit akar.


Ha igazi staffit szeretnék gyűjts és vegyél törzskönyveset jó helyről!!!

2015. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lattam a szuloket, ugy hoztuk el oket, mert nem voltak jo korulmenyek kozott. Tapszerrel etetjuk oket, mar sokat valtoztak.

A szoruk kicsit dus, nem testhez simulo. Ez valtozni fog?

2015. febr. 18. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Babaszőrük van!!! Hogy hogyan fognak kinézni, csak az Isten tudja, hiszen keverék kölykök. Amúgy bűbájosak :))
2015. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Attól függetlenül nem biztos,hogy az volt apa kutya.

Majd csak később fog látszódni. De mivel az anyja staffi volt valószínű nyomokban staffit is fognak tartalmazni.



Amúgy egyik ismerősöm vett roti pitbull keveréket.Kölyökként 8 hetesem inkább egy doberman kölyökre hajazott. Már felnőtt és úgy néz ki mint egy fajtatiszta erdélyi kopó :D

Ő is látta a szülőket.(roti anya,pit apa)


Szóval ezeknek nem lehet hinni.

2015. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Kinézetre sem tűnnek staffinak, pont a szőrük miatt. Inkább hajaznak egy roti kölyökre :)
2015. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem staffi kolykok, enyem is ilyen volt.

Torzskonyves staffim van.

2015. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

A szőrük annyiban fog változni, h még dúsabb lesz. Ezeknek az életben nem lesz olyan rövid szőrük mint egy staffordnak, erre akár mérget is vehetsz. A babaszőr nem azt jelenti h a jellegét is elveszti amikor leváltja. 3-4-5 hetesen már eléggé lehet látni h milyen szőrük lesz.

Az meg h kit mondtak az apának, egy dolog. Elhiheted, ha attól jobban alszol. De szerintem csak önámítás - ezek sose voltak staff-pit keverékek. Staff-valamik lehetnek, de h az apa nem pit az tuti.

2015. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz; szerintem igen!


A szőrük kölyökszőr, egyáltalán nem olyan hosszú, nekem fajtatiszta, törzskönyvvel rendelkező 4 éves staffim van, de 8 hetesen mikor elhoztuk a tenyésztőtől neki is ilyesmi "selyem" bundája volt :) Aztán idővel "kinőtte", átváltott rövid, fényes, de közel sem ilyen puha szőrzetre. Szóval a szőre miatt ne aggódj, de mint írtam, szerintem a fotók alapján is látni a staff beütést :)

2015. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rottweileres Gazdi ***** válasza:
Egyáltalán nem hasonít a rottweilerre ezt csak úgy elmondanám de ezek keverékek honnan tudnánk hogy fognak kinézni? Egyébként a kutyák 75 %-a nagyszülőkre üt szóval nem biztos hogy olyan lesz mint az apa :)
2015. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!