Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csivava - dobermann...

Egy csivava - dobermann keverék milyen lesz, és mekkora?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez mennyit számít, de a csivi az apuka és a dobi az anyci!

2015. febr. 19. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Számít, mert ha fordítva lenne, a csivava belehalna már a vemhességbe is! Állítólag a kölykök mancsméretéből ki lehet találni. Keverékeknél meg amúgy se lehet tudni.
2015. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Nagy valószínűséggel 4 lába és 2 füle lesz.

Aztán ezen felül...


Ha nem elméleti a kérdés, akkor el kéne vinni "anycit" ivartalanítani.

2015. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
De hogy ert fel olyan magasra az az apro kutya?:D
2015. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem elméleti, de nem az én kutyiaimról van szó, hanem egy ismerősöméiről...
2015. febr. 19. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hármas, használd a fantáziád. (bár ezek szerint nem nagyon van)


Próbáld meg rábeszélni okos gazdit. Ha nehezen meggyőzhető, itt biztos adnak neked olyan ötleteket, amiket egy laikus bevesz.

2015. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HUN_Sector ***** válasza:

Nekem egy németjuhász-pincsi keverékem van és a mancsméret nem volt meghatározó. Hatalmas lábai voltak kölyökként, hatalmasak most is, a kutya 11 kg-os maradt, amolyan kisebb beagle méret. :)

Nem lehet igazán megtippelni a leendő méretét, az is lehet, hogy az apa génjei lesznek erősek és lesz egy pici, fülü szemű dobbermann jegyekkel rendelkező csivavád, az is lehet, hogy dobbermann méret gülü szemekkel (ez valószínűleg erős fajtajellegként átöröklődik majd), de a legvalószínűbb, hogy méretben neked is a kettő között helyezkedik majd el a kiskutyád.

2015. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!