Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hova jutnak a...

Szerintetek hova jutnak a kutyusok halaluk utan? Es hogy lehet feldolgozni hogy mar nincs tobbe?

Figyelt kérdés
Tegnap halt meg a 4 honapos kiskutyam akit szuletesetol kezdve en gondoztam. Nagyon faj es ures nelkule minden. Elutotte az auto es nem tudni hogy kerult le az udvarrol. Soha nem ment meg le csak most az egyszer es ez tortent. Magamat erzem felelosnek hogy nem voltam itthon. Aki elutotte pedig meg csak bocsanatot sem kert csak a szomszedok mondtak hogy ki volt...
2015. febr. 19. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem... Nincsen nálatok kerítés, vagy mi?! Ha meg nyitott kapunál ott hagytátok az udvaron, akkor igen is ti vagytok a hibások és a sofőr a legkevésbé hibáztatható! Amúgy, hogy volt nálad születése óta?
2015. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom a kutyust, de a sofőrnek nem kell elnézést kérnie, amiért te nem vigyázol a kutyádra.

Alapvető dolog (és törvény is), hogy mindenki úgy tartson kutyát, hogy biztosítani tudja, hogy nem szökik meg.

És az autó tulajdonosa még fel is jelenthet, és ha kár keletkezett a kocsijában, meg is kell térítened neki...


Szóval hogy volt nálad születésétől, és hogy ment ki az útra???

Érezd is magad felelősnek, mert nem csak kutyát kell beszerezni, hanem biztosítani neki a körülményeket!!! Itt kezdődik a felelős állattartás!

2015. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves kommenteket. Van keritesunk 4 honap alatt SOHA nem ment le mert nem volt hol lemennien sehol egy nem fer le nincs sehol lyuk. Az anyja es az apja is az enyem szoval itt szuletett. Csak arra tudok gondolni hogy valaki itt jart es akkor leszokhetett. Olyan konnyen dobaloztok a felelos allattartasrol en mindent megteszek ertuk. Ezer kobor kutya csavarog az utcan akiknek semmi bajuk o most ment le eloszor es ez tortent de akkor miattam. Ertettem nem kerek tobb kommentet.
2015. febr. 19. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Úgy imádom hogy egyből letámadják a "nagy kutyások" amikor szerencsétlen el van keseredve...."Hogy volt nálad születésétől?????" Mondjuk hogy nála született.

"nem tudni hogy került le az udvarról" Tehát gondolom volt kerítés, ezért nem tudják hogy került le onnan. Írja hogy magát érzi felelősnek, nem kell még a pofájába dörgölni.

2015. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

4-es, te idióta! Mégis mi az, hogy nála született?


A kérdésből sugárzik, hogy a kérdező nem tenyésztő ergo, ha egy kutya nála születik "szaporító" amit én nem feltétlenül ítélek el, (ha nem 999 kutyát gyárt és rendesen felneveli) de látod mi lett a következménye! A kutya "lekerült" az udvarról és meghalt, ennyi... Ez mind azért, mert nem tudnak gondolkozni és a megfelelő körülmények híján is tartják és gyártják a kutyákat!

2015. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Úgy van, idiótázz le te retardált. Olvasni továbbra sem tudsz. Leírta hogy VAN KERÍTÉS és nem tudja hogyan jutott ki, hacsak ki nem engedte valaki. Egyébként továbbra sem értem mi a problémátok azzal ha valakinek otthon születik kutyája, és felneveli, elajándékozza őket, pl faluhelyen. Nyilván, minden "szaporítót" akasszanak fel. Kicsit olyanok vagytok mint a nácik.
2015. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

A retardált jelző rám nem igaz (nem értem miért kell olyan szavakkal dobálózni, melyeket nem értesz magad sem), ellenben rád az idióta simán...


Az a baj azzal, ha otthon születnek kutyái, hogy nem ért hozzá! A vemhes szuka kutya mellé állatorvos kell, a kölyköket oltatni, féregteleníteni kell! Kell nekik csip is, valamint számtalan komplikáció is közbe léphet, melyeket kell tudni kezelni, például az anya nem szoptatja a kicsiket, stb. A fajtatiszta kiskutyák nem véletlenül 100-150 ezer Ft-nál kezdődnek. Valamint a kutyák pároztatása is komoly munka, nem teljesen random raknak össze a "szakemberek" sem két állatot.

Elajándékozhatja a kutyákat, de 10ből 5 kutya jó eséllyel az utcán, vagy a csatornában végzi!

2015. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Honnan tudod hogy nem lettek oltva, és nem vitte őket állatorvoshoz? Egyébként az állításod nonszensz, mert faluhelyen (nyilván ez nem jó így, mert sok kóbor állatot eredményez) de a mai napig senki nem foglalkozik vele hogy két állat hogyan párzik, és mégsem döglenek meg sem a szukák sem a kölykök tömegesen. Amit állítasz az egyes egyedül azoknak szolgálja érdekét akik képesek 100 ropit elkérni egy túltenyésztett kutyáért (amivel megjegyzem ugyanannyi egészségügyi gond van mint egy megfelelően oltott/chipelt keverék kutyával).
2015. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Agyrém, hogy itt hogy pontoznak az emberek.
2015. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a józan ész még mindig felülkerekedik a habzószájú demagógián.
2015. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!