Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hova jutnak a...

Szerintetek hova jutnak a kutyusok halaluk utan? Es hogy lehet feldolgozni hogy mar nincs tobbe?

Figyelt kérdés
Tegnap halt meg a 4 honapos kiskutyam akit szuletesetol kezdve en gondoztam. Nagyon faj es ures nelkule minden. Elutotte az auto es nem tudni hogy kerult le az udvarrol. Soha nem ment meg le csak most az egyszer es ez tortent. Magamat erzem felelosnek hogy nem voltam itthon. Aki elutotte pedig meg csak bocsanatot sem kert csak a szomszedok mondtak hogy ki volt...
2015. febr. 19. 15:09
1 2
 11/12 Nyet licemerie válasza:

Sajnálom a kutyádat. Átsétált a szivárványhídon és most ott van a többi elment' kutyával együtt.

A legnagyobb elővigyázatosság mellett is történhet tragédia.

Mi mindig kulcsra zárjuk a kaput,de történt egy eset mikor egy ismerősünk aki nálunk segít néha a munkában,nyitva hagyta a kaput és csak az mentette meg a kutyát és a kintieket (őrző-védő kutya),hogy a kutyát kölyök kora óta arra neveltem,hogy nem mehet póráz nélkül az utcára. (!)

2015. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

8.

Nem, nem azok utálják a szaporítókat, akik elkérnek 100k-t egy kutyáért.

Azok a jóízlésű emberek utálják őket, akik látják mi van a gyepiken, a menhelyeken, mennyi a gazdátlan, bántalmazott, kirakott kutya.

RENGETEG!

És emellé gyártyák észnélkül a szaporítók a kutyákat, és hidd el, ők is jó pénzt kapnak érte

2015. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!