Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek tapasztalat Cane...

Valakinek tapasztalat Cane corso-Kaukázusi keverékkel?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hálisten nincs :D Egy olyannal nem szeretnék összeveszni :D
2015. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de cukorfalatka lehet. :D
2015. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ajha... kaukázusim van, de le a kalappal azelőtt aki egy ilyen keverékkel megbirkózik :D
2015. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


így néz ki

2015. febr. 19. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy édespofa! :D Biztos imád is mindenkit. (megenni :D)
2015. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki :)
2015. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát ez inkább moszkvai vagy KÁJ keveréknek tűnik nekem, csak a színe miatt.
2015. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre szereti az embereket, mindenkit körbeugrál, és már pacsit is ad...remélem ha felnő akkor sem lesz vad...
2015. febr. 19. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót: nem lesz feltétlenül "vad". De ehhez rengeteget kellene vele foglalkoznotok. Egy jó kutyaiskolát sem ártana felkeresni, most még jó időben vagytok vele, hogy utánajárjatok 1-2 helynek, aztán oda vihessétek oviba, ahol szimptaikus. :)
2015. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ennek a két fajtának a „kombinációjával” nem találkoztam még. Viszont egyik fajta sem tartozik a legegyszerűbb esetek közé (szerintem), ha nincsenek megfelelően nevelve és „irányítva”. Kakuzusija az egyik kedves ismerősömnek volt. Nekünk pedig most egy 7 hónapos cane corso kutyánk van. Járjatok vele kutyaiskolába ha tehetitek, szerintem nagyon fontos. A három hónapos corsonk azzal kezdte a kutya oviba, hogy egy vizslát nyakánál fogva fektetett gerincre. Ma már nagyon szépen játszik a többi kutyával :-) az oktató is megjegyezte valamelyik hétvégén, hogy mennyit változott. Nagyon fontos a szocializáció, hogy kölyök korában sok hanggal, szituációval találkozzon. Belőle egy nagyon szép erős kutya lesz, aki ha jól lesz szocializálva, akkor sok későbbi kellemetlenség megelőzhető lesz véleményem szerint. Az eddigi tapasztalataim alapján azt mondom, hogy három nagyon fontos dolog van velük kapcsolatban: légy határozott, következetes és nyugodt minden esetben. Ezek a legfontosabbak ahhoz, hogy Te légy a „falkavezér”. Minden kutyánál fontos ez, de náluk különösen. Ők tipikusan azon kutyák közé tartoznak véleményem szerint, akik többször próbálgatni fogják a „szárnyukat”, többször megpróbálják majd átvenni az irányítást, ahogyan növögetnek. Sok törődéssel biztosan jó „társ” és házőrző fog belőle válni. :-)Sok kitartást kívánok a neveléséhez, engem is azzal szoktak bíztatni kutyanevelésben elismert emberek, hogy az első egy-másfél év nem lesz egyszerű a corsoval, de megfelelő nevelés után egy nagyon jó kutya lesz belől:-)
2015. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!