Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Amerika Staffordshire...

Egy Amerika Staffordshire terriernek 3 hónaposan hány kilógrammnak kell lennie és milyen magasnak?

Figyelt kérdés
Probáltam már minden féle növekedés görbét keresni de nem találok valaki segítsen ha tud, köszönöm.

2015. febr. 20. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne most aggódj a méretei miatt. Ne a növekedési görbéket nézd, hanem azt, h kint vannak-e a bordái, mert akkor nyilván nem kap eleget enni. Most mit kap?
2015. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7.5 kg nagyon szép állapotban van,egy nap háromszor kap enni reggel száraz táp pedigree,2kor ebédel amit fözök neki külön általában zöldség és hús (valamikor tészta)vacsira 7körül pedig tojás vagy hús vagy perigree konzerv
2015. febr. 20. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne össze-vissza etetned! Vagy tápot adj neki, vagy próbáld ki a BARF étrendet, sokan ajánlják.
2015. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp utána nézek és megfontolom,köszönöm a tanácsot.! Szép estét!
2015. febr. 20. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak egy észrevétel és ne vedd sértésnek vagy okoskodásnak.

A peddigret ha lehet minél előbb cseréld le mert ennyiért van jobb táp is.Anno és is azzal etettem szerencsére egy hónapig mikor felvilágositottak hogy ne etessek azzal.Ajánlom hogy ha ilyen árban gondolkozol akkor inkább nézz utána ezeknek: dog chow,arion,susa,brit premium.Nem feltétlen jössz ki rosszabbul viszont a Pedigrenel mindegyik jobb,legfőképp a kutyának.


pl. zoofast.hu

2015. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én a Josera Kids-et ajánlom.

az én kutyám nagyon szépen fejlődött tőle és ár-érték szerint is messze a legjobb.

www.petissimo.hu


a házi kaját szerintem hanyagold, nem jó össze-vissza etetni, a sok szénhidráttól meg csak elhízik.

2015. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!