Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha én szeretnék egy kutyát...

Szingli12 kérdése:

Ha én szeretnék egy kutyát melyik fajtát vállasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagy,szelid a gazdihoz gyerekekhez,és könnyen tanítható kutyát kösz a segítséget

2015. febr. 22. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi információ alapján nem tudunk ajánlani neked semmilyen kutyát, még menhelyit sem! Ahhoz, hogy egy kutya szelíd legyen, meg kell nevelni, törődni kell vele, és a gyereknek is megmondani, h ne piszkálja. Lehet nem hiszed, de sokszor a gyerek hergeli a kutyát.

Mit tudsz a kutyának? Kertes házban vagy panelban éltek? Fajtatiszta vagy keverék kutya kéne? Ha az előbbi, tudtad, h egy fajtatiszta kutya ára 100 ezer forintnál kezdődik?

2015. febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kertes házban élek és fajtiszta kutya kéne és si!án dudnák vele törődni ☺
2015. febr. 22. 07:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy, szelíd és fajtatiszta:

Leonbergi, bernáthegyi, berni pásztor, újfundlandi. Ezek ára 200 ezer körül van, vagy afelett. Csak nagyon megbízható tenyésztőtől szabad venni, törzskönyvvel, dp. szűrt ősöktől!

Ha kicsit kisebb is elég: golden retriever. Kicsit olcsóbb, 100-150 ezer.

2015. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz [link]
2015. febr. 22. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem fajtiszta, hanem FAJTATISZTA! Az előttem hozzászóló remek fajtákat javasolt, én is őket ajánlanám! Bár a bernáthegyi nyáladzik.
2015. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Háááááát hogyha nagyon nyáladzik akkorn nem kel mert a gyerekek bekaphatják a nyálat 😨
2015. febr. 22. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a berni pásztort javasolnám, a goldent viszont kezdő kutyának semmiképpen. Azt naponta le kell fárasztani testileg és szellemileg, hogy egészséges, boldog kutyus legyen.
2015. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsánat, hogy itt kérdezem meg, de ha az ember lánya kistestű, lehetőleg rövid szőrű, ugyanilyet szeretne? Családi házhoz, udvarra? Mit ajánlatok?
2015. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!