Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes még neki kutya házat...

Érdemes még neki kutya házat venni?

Figyelt kérdés

Van egy Pireneusi hegyi kutyám aki most 3 hónapos. Egész nap kint van a kertben és csak este engedjük be. Ha meg délután szeretne aludni akkor a füvön vagy a betonon alszik.

Azt mondja mindenki, hogy ez a fajta kutya nem alszik kutya házban, de szerintem érdemes lenne neki venni mert még bele szokhat. :)

Szerintetek??? :)



2015. febr. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes, hiszem, eleredhet az eső is akár, amikor nem vagytok otthon, kell neki egy saját hely,ahova bebujhat. A kutyák amugy is szeretnek bevackolni.
2015. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha éjszakára kint van, szerintem igen, de ha a házban alszik, nem kell.

Bár akkor sem árt.

2015. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vehettek neki, persze. A házba szoktatás jórészt rajtatok múlik.
2015. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen fajta kutyám van,de ugyanúgy egész nap az udvaron van, a betonon és füvön alszik, éjszaka beengedjük. Nemsokára 2 éves, de nem vettünk neki házat. Mert kb. 1 éves kora körül készítetünk egyet ideiglenesen és nem ment bele, szerintem félt meg nem volt rá szüksége. Szóval nem tudom hogy jó ötlet-e venni, ha olyan fajta aki nem alszik házban, d evégül is 3 hónaposan még beleszokhat. :)
2015. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!