Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy közepes testű,közepes/hosszúszőrű kutyát.

Kertes házban lakunk,de kinti-benti kutya lenne.

1.kutya lesz.

Amit nyújtanék neki:

-napi 2x séta

-heti 4-5x elmennék vele kocogni fél órát

-kutyaovi,és talán suli is

-1-1,5 óra játék,agyi fárasztás

Nem szeretnék komolyabban sportolni vele meg semmi ilyesmi.

Én a németjucira gondoltam,de ti mit javasoltok?

A menhelyet most ne írjátok kérlek,ott is megnézzük,hogy milyen kutyák vannak,de elsősorban fajtákra lennék kíváncsi.



2015. febr. 22. 20:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem egy golden retriver ideális.Nem nagy kicsi és gyönyörű, játékos.Barátomnak van ilyen és nagyon jó pofa.Egy német juhász is nagyon jó, olyan volt régen nekünk.
2015. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!Egyébként azt kifelejtettem,hogy jó lenne,ha őrizné a házat..:/

De ment a zöldpacsii.:)

2015. febr. 22. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Golden retriever, skót juhászkutya. Német juhász szerintem csak kutyasulival.
2015. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én beagle párti vagyok, soha semmi gond nem volt velük.Szelíd, nem találkoztam még agresszív egyeddel!gyerekek mellé is ideális!
2015. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A goldennel csak a házörzés a hiba :)

Labi, a német juhász is jó, én még a collie-t mondanám

2015. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Németjuhász szerintem tokeletes lenne neked. Nekem is az van es volt is. Esetleg ha van vmi kerdesed a fajtaval kapcsolatban nyugodtan irj.

De amugy sok kutyafajta szoba johet meg leirasod szerint.

2015. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Urolso, a labi sem orzi a hazat.A hazorzest en levennem a listarol, egyreszt, mert nem tul nehez eltenni a kutyat lab alol, ha valaki be akar jutni, masreszt az igazi hazorzo fajtak nem 1. kutyanak valok.
2015. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2015. febr. 22. 21:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Kutyasulival kés következetesen nevelve németjuhász teljesen jó, de sokkal több feladat és mozgás kell neki, mint egy goldennek. Vehemensen fog ugatni a kerítésnél. A golden is ugatgathat éppen, de a vak is látja, hogy nem úgy ugat, mint aki mellé ne merjenek bemászni a kertbe. Nekem első kutyásként volt németjuhászom, igaz suliba jártunk, de teljesen megbízható és szófogadó kutya lett belőle. De nagyon tud ám unatkozni, ha nem foglalkoznak vele eleget.
2015. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha egy bohòcot is keresel aki nem egyszer megnevettet, akkor vàlaszd a boxert. Nagyon ragaszkodòak, nem ugatòsak, imàdjàk a gyerekeket, az èrzèseit le tudod olvasni az arcukròl, és: Egyszer boxer, örökre boxer.

Nekünk eddig màr nègy volt és van.

2015. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!