Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a havaneseről?

Mi a véleményetek a havaneseről?

Figyelt kérdés
21 eves srac vagyok es venni keszulok egyet. Elsosorban korombeli lanyok velemenyet kernem. Hallottam olyan velemenyt, hogy ferfiatlan, de olyat is, hogy ma már ez nem szamit

2015. febr. 23. 09:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Hát mindenképpen furcsa választás.

Miért pont havanese? Valószínűleg mindenkiben ez a kérdés fog először felmerülni. És jobb, ha te válaszolod meg, nem mi magunktól találjuk, ki mert nem jók a képzettársítások ezzel kapcsolatban, hidd el :D

2015. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ha felmerült benned a kérdés, eleve nem vagy a fajta szerelmese, szóval inkább válassz mást. Ha van egy fajta, ami megtetszett, miért érdekel más véleménye? Am teljesen mindegy milyen kutyád van, minden kutyát nevelni és szocializálni kell.
2015. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

De, imadom ezeket, csak azt se szeretnem hogy átjon egy lány akivel randizgatok, meglatja hogy ilyen kutyam van es azzal a lendulettel fordul is vissza :D


Es azert ezek, mer jatekosak, kedvesek es örökifjuk (tele energiaval meg sok evesen is)

2015. febr. 23. 10:37
 14/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene, hogy szempont legyen az, hogy mit gondol más. Ha átmegy egy lány és nem tetszik neki, hogy ilyen kutyád van, akkor az a lány annyit is ér, nem bánkódnék miatta, ha elmegy, sőt, még én küldeném el!
2015. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez előítélet, de ha meglátnám, hogy sétáltok, az jutna eszembe, hogy milyen aranyos, h a barátnőd kutyáját sétáltatod.

25/n

2015. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
83%
Te, biztos, hogy jó fajtáról beszélünk? A játékos-kedves-örökifjú kombóról nekem egy vizsla vagy egy boxer jut eszembe, nem a havanese, ami mindent visszafogottan kedvesen csinál. Az örökifjú meg kifejezetten furcsa, szerintem inkább örök nagymamák :D
2015. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nem akarok nagyon párkapcsolati tanácsadót játszani, de ha neked havanese kell, akkor miért gond az, ha azok a csajok, akik nem fogadják el, hogy te olyan gyerek vagy, akinek havanese-je van, visszafordulnak? Te ilyen vagy, akinek így nem vagy jó, azzal nem passzoltok, és nem kell erőltetni, szóval erre ne görcsölj rá. Akármilyen furcsa választás is, ha hozzád ez passzol, azon nem lehet változtatni.
2015. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek akumival. Ha valaki, akit párodnak választasz, akkor fogadja el, h neked ez a kutyád, és kész, különben később csak bajod lesz belőle. Ne más véleménye, hanem magad miatt válassz kutyát!
2015. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
75%
Macskás pasik is be tudnak csajozni valahogy. Vagy ha nem, akkor nem ezen múlik.
2015. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%

Én konkrétan odavagyok azokért a palikért, akik jól tudnak bánni egy kistestű kutyával is, és felvállalják hogy ilyet tartanak:) Egyrészt nálunk, lakótelpen a legtöbb ember ilyesmi kistestűt tart, egyrészt mert egyszerű tartani, másrészt mert jófejek, jó természetűek, ideális lakáskutyák, gyerekekkel kedvesek. Nem mindenki akar olyan kutyát, ami nehéz eset, és állandóan "le kell győzni", ezek a kutyák meg a jó természetük miatt teljesen jó lakótársak. Nálunk egy csomó pasi tart ilyet és egyáltalán nem tartják gáznak. Legalább látszik, hogy nem akarnak kompenzálni semmit:P Egy igazi magabiztos pali nem fél hogy emiatt nem tartják elég férfiasnak, mert kiskutyával együtt is férfias:P

22/L

2015. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!