Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a havaneseről?

Mi a véleményetek a havaneseről?

Figyelt kérdés
21 eves srac vagyok es venni keszulok egyet. Elsosorban korombeli lanyok velemenyet kernem. Hallottam olyan velemenyt, hogy ferfiatlan, de olyat is, hogy ma már ez nem szamit

2015. febr. 23. 09:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%

Nő vagyok.

Nálam a kutya 15 kg-nál kezdődik.

Az alatt akár macskát, vagy nyulat, akár görényt is tarthatsz, egyre megy.

2015. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
23%
Férfiatlan igen.Nemrég vigyáztam egy hetet egy ilyen kutyára és nem igazán volt szimpatikus.Soha nem vennék ilyet főleg ha pasi lennék.Sokkal szórakoztatóbb kutyák is vannak akár ilyen kis méretben,amik nem ilyen túl tenyésztett kis szerencsétlenek.Csak azok nem ilyen divatosak.Én inkább vennék olyan kutyát ami taníthatóbb és ügyesebb meg életrevalóbb mint ez a fehér szőrcsomó.
2015. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Koszi! Irnatok kort kérlek?
2015. febr. 23. 10:02
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem szimpatikusak az ilyen kutyák, én a nagyobb testű munkakutyákat kedvelem (örök kedvencem a dobermann). De ha te ilyenre vágysz, akkor ne mások véleményére adj.
2015. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsi: 37/N (utolsó vagyok).
2015. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Minden nevelés kérdése (és egy kicsit származásé). A húgoméknak van egy havanesejük és szerintem teljesen jó arc, aranyos, értelmes, normális kutya. Pedig én alapvetően nem szeretem ezeket a kicsi kutyákat. Simán lehet vele túrázni is, zokszó nélkül gyalogol több órát. A labradorommal is tök jól kijön.


Én nem lány vagyok, bocs :)

2015. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Barmilyen tovabbi velemenyt, eszrevetelt orommel fogadok (nemet, kort irjatok kerlek tovabbra is)
2015. febr. 23. 10:12
 8/32 anonim ***** válasza:
34%

Tényleg férfiatlan.

Ha kistestű, akkor inkább: francia vagy angol bulldog, foxterrier, bull terrier... Ilyesmit.


Nevelni, sétáltatni, szocializálni úgyis mindegyiket kell, hogy jó társ legyen belőlük.

2015. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít.De ha kutyát veszek,ez miért is lenne szempont.Mindegyik fajtához kapcsolódnak előítéletek,nincs univerzális megítélése egy kutya gazda párosnak sem.Az sokkal fontosabb,hogy tudatos gazda legyél,aki felméri mik az adott fajta igényei és ennek meg tud e felelni minden szempontból.És ha már fajtatiszta,akkor tenyésztőtől,szerződéssel veszi,törzskönyvvel.Nem mert úrizálni akar,hanem azért,hogy elkerûlje a faja romboló,hava jellegű mixeket termelő,alkalmi vagy rendszeres megélhetési szaporítókat.
2015. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik kutyafajta se "férfiatlan", a lényeg, hogy hogy bánik az adott személy a kutyával. Ha mondjuk veszel egyet és tutujgatod, öltözteted, nem kezeled kutyaként

, na az "férfiatlan", de egyébként egy cseppet sem.


Nekem rotim van, azt sem tartják éppen egy nőnek való kutyának :D

2015. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!