Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak az én labradorom bolond?

Mrs kiss kérdése:

Csak az én labradorom bolond?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve van labrador, de láttam hozzá hasonló kutyát... Egyszerűen lökött. Múltkor például vagy tízszer vegigszaladta az udvart unalmába,aztán a szájába fogott egy palackot és mindennek nekiverte.Meg még sorolhatnám... Minden labrador ilyen?Vagy csak az enyém??

2015. febr. 24. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nem foglalkozol vele eleget.

Tény, hogy a Labradornak nagyon nagy a mozgásigénye, nagyobb, mint a legtöbb kutyafajtának. Meg tény, hogy játékos, bolondos kutya. Nem tudom mekkora helyen tartjátok, de hacsak nem valami hatalmas nagy területen, akkor alap a mindennapi séta (akár kétszer is) és nem az a séta, hogy elmész vele az utca végéig meg vissza, hanem 3-4 kilométer minimum. Illetve mi hétvégénként amikor az idő engedi el szoktuk vinni erdőbe túrázni (10-15 km). Így is néha bolond picit, de hát ilyen fajta :)

2015. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne bolond? Játszik, tele van energiával. Még meg is válaszoltad a kérdést: "unalmában". Valamit csinálni kell, különben unatkozik. Iratkozzatok be egy kutyasuliba, vagy járjatok sokat sétálni, kirándulni, kutyákkal bandázni stb.
2015. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem labrador-nemetjuhasz keverekem van. De o is mondhatni bolondocska neha.. Na jo szinte mindig.. Ugral fel-le, szaladgal jobbra balra, jatszik allandoan, kergeti a madaralat, neki megy a keritesnek.. Ha nagyobb botot adok neki mint ami befer keresztbe a haza ajtajan akkor a szajaba veszi es nekiszalad a haznak addig amig le nem torik a ket vege hogy beferjen.. Ha tudja hogy eljott az etetrs ideje fogja a talkajat es beviszi a hazaba.. Es meg sorolhhatnam :)) :D tiszta dili neha de imadom
2015. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Múltkor például vagy tízszer vegigszaladta az udvart unalmába" - már meg is válaszoltad a saját kérdésedet. Nem bolond, hanem UNATKOZIK. Foglalkozni kell vele, sétáltatni, szocializálni! A labrador nem egy bullmasztiff, ami elvan egész nap egymagában.
2015. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de a tobbi altalam ismert labrador nem ilyen, mivel megkapjak a napi 1,5-2 ora foglalkozast, setat, ami nekik kell. A tied is normalis egyebkent, a legtobb unatkozo, nem lemozgatott, frusztralt kutya ilyen.
2015. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, ettől miért lenne bolond, mi a baj ezzel a viselkedéssel? Zavar, hogy körbefutja az udvart vagy játszik egy műanyagpalackkal?
2015. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Foglalkozom vele.Napi 1 órát sétáltatom,plusz mindennap tanítom.Azt pedig nem mondtam,hogy zavar,sőt oda vagyok érte!Jót nevetek rajta...a többi választ is köszönöm,ezután akkor még többet mozgok vele...
2015. febr. 24. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hát ha nem zavar, az jó :) Nekem is labim van és én a legjobban azt szeretem benne, hogy még majdnem 8 évesen is tud kölyökként viselkedni. És ez persze nem azt jelenti, hogy idióta, mert amúgy abszolúte semmi gond nincs vele, természetes intelligenciája képessé teszi arra, hogy gördülékenyen együttműködjön egy olyan, tökéletestől messze álló gazdával, mint én.
2015. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!