Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki mond nekem olyan kutya...

Shofia kérdése:

Valaki mond nekem olyan kutya fajtákat, amik egyszerre okosak, és kevés ápolást igényel?

Figyelt kérdés
A vizslán kívül mondjatok. Egy barátomnak szeretnék segíteni kutya választásban.

2015. febr. 25. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jo, akkor van meg par otletem: kangal, holland juhasz, pit bullterrier, csehszlovak farkaskutya... Mind okos es keves szorapolast igenyel, ajanlja csak a kerdezo oket kezdo kutyasnak batran...
2015. febr. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

Az uszkar szorapolasanak utanaolvastam:


"Azt persze mindenképp tudni kell, hogy az uszkárt - még ha csak hobbicéllal tartott kutyáról van is szó - hetente egyszer át kell fésülni, másfél-kéthavonta pedig kötelező vizitet kell tartani a kutyakozmetikusnál, nyírás és generálszerviz (fültisztítás, tappancsápolás stb.) céljából."


Nekem a keves apolast igenylo fajta nem ez, hanem az a fajta, amit 3 havonta atkefelsz es ennyi.

2015. febr. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

NAgyo sok ilyen fajta van,én ha már fajtatiszta,-fajtatiszta atyasiten csak az kell-akkor vagy labrador,vagy DE a vizsla(mondjuk drótos),vagy uszkár(bár gondolom azért kellene hogy kevés ápolást igényeljen mert kertbe lesz,az uszkárt ígyis-úgyis ha nem is kiállítási fazonra,de nyírni kell)vagy beagle.

A javarészt itt felsorolt fajták,pl csehszlovák farkas,roti,kangal,holland juhász NEM kezdő kutyásnak valók!

Szvsz,én menhelyen is körülnéznék.

2015. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#6-os Köszönöm a kedves válaszod, de csak annyit mondok, mint mondtam, nem nekem kell a kutya, hanem a barátomnak, és mind a ketten eléggé értünk a kutyákhoz, szoktuk is tanítani más emberek kutyáit, és így segíteni embereknek. Én egy percig sem mondtam, hogy nem tudja eldönteni a barátom, milyen kutyát is akar, én csak kérdeztem, milyeneket ajánlanátok, de mind1. Azért tényleg köszi.
2015. febr. 26. 11:53
 15/18 A kérdező kommentje:
Bocs, #7-es
2015. febr. 26. 12:37
 16/18 anonim ***** válasza:
13, a kangal es tarsai ironia akart lenni, par elozo valaszolora reflektalva.
2015. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsó,csak megerősítettem.
2015. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert az iróniát nem sokan értik.
2015. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!