Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok találni Labrador,...

Marko polo kérdése:

Hol tudok találni Labrador, ill. Labrador-Terrier fajta kutyát, (kölyök korban), valamint, mire kell odafigyelni ilyen fajta kutyáknál? (A szemén. Meg s mozgásán ill. kefélésén kívül? )

Figyelt kérdés
2. Relatíva,: Vadászgörényt hol találhatnék magamnak?

2015. febr. 25. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi az a labrador-terrier? Ilyen fajta nincs, labrador retriever van. Tenyesztotol lehet beszerezni, kb 100 ezer forinttol kezdodik az ara egy normalis helyrol vett labradornak. De szerintem te meg nem vagy felkeszulve a kutyatartasra, olvass meg egy kicsit utana a dolgoknak.
2015. febr. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Labrador, Labrador-terrier vagy vadászgörény kell most neked?

Tudod mennyi maga az ellátása egy Labinak? Meg a megvétele, ahogy írta az 1-es már jó sok pénzt kizsebel.

Na, meg az se biztos a Labi és görény kijönne egymással.

Én se látlak alkalmasnak.

Őszintén egy kaktuszt is félnék rádbízni.

2015. febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 'illemtudó' választ 2-es, Én nem azt kérdeztem hogy 2-en együtt hogyan férnének el, hanem azt hogy valaki nem -e tud valamit a vadászgörényekrôl?

Ha rosszúl írtam ki akkor elnézést!

2015. febr. 26. 07:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Labradort tenyésztőnél találhatsz.

Labrador-terriert sehol, mert olyan nincs, esetleg egy labdarod és egy terrier keverékét valami menhelyen.

Vadászgörényt meg szintén tenyésztőnél, de jó lenne, ha eldöntenéd, hogy kutyát vagy görényt akarsz tartani, mert baromira nem mindegy.

2015. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lab-ra-dor. Nehéz szó :)
2015. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
labrador retriever az van :)
2015. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

HA a labrador és terrier viszonyáról kérdeznél,hogy hogy fér meg egymással egy labrador és egy terrier,leszel szíves venni a fáradságot,és megfogalmazod normálisan a kérdést.

A relatíva nem egyenlő alternatíva,illetve a zárójeles rész sem éppen van atopon.Értem én hogy telefonról írsz,de azt is át lehetne futni.


Vadászgörény: Beír google,vadászgörény tenyésztő vagy eladó vadászgörény.

Labrador van tenyésztőtől,szűrve 100 ezerért,van fajtamentőtől.

2015. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!