Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az apja?

Mi lehet az apja?

Figyelt kérdés

Az anyja német vizsla, fajtiszta, az holtbiztos, a doki azt mondja, így 11 hetesen vizslához (szuka) mérten túl nagy (7,5kg, 68cm hosszú (abból 10 a farka) és 42cm a marmagassága). Van aki azt mondja labrador, de ahhoz túl vékonyak a csontjai szerintem...

[link]

Ezek tegnap készültek róla.



2015. jan. 14. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Kutyát felülről sosem fotózunk !

Az apa pedig lehet akár keverék is.

2015. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk labrador is akár, a buksija meg a tappancsa miatt. Aranyos. :)
2015. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Az apa valószínűleg keverék. Csak mellékesen, az anyja sem fajTAtiszta, ha nincs tk-e.
2015. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van törzskönyve, tavasszal akarták fedezni, de ő úgy döntött, hogy a lovardából kiruccan egy kicsit. Én mondjuk dán dogra gondoltam, mert van egy kan az anyakutya tőszomszédságában. Azért köszi. :)
2015. jan. 14. 23:07
 5/8 A kérdező kommentje:
A képeket a húgom csinálta, nekem meg csak egy hónappal ez előttiek vannak, bocsi.
2015. jan. 14. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:

És mivel nem figyeltek a szukára, szaporítónak minősülnek. Attól hogy egy kutya törzskönyves, nem feltétlenül kell fedeztetni!

A kutyád egyébként aranyos, de még pici. Ha egyéves lesz, könnyebben meg lehetne mondani, melyik szülőre hasonlít.

2015. jan. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem cane corso vagy labrador lehet az apuka.
2015. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Egyébként azért is szerették volna fedezni idén, mert már 11 éves, és ki tudja, meddig lesz még itt. Így is csak 4 kölyköt ellett. 4 éve 10 kölyke volt.

És a család már rég óta hagy meg időnként 1-1 kölyköt (tk-s fajtisztát), amikor már idős az anya kutya. Csak most nem jött be a tervük...

2015. jan. 16. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!