Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
a kutyusom pár hete már alig eszik (eddig jól evett) amikor pacsit kérek tőle nehezen emeli azt.és amikor mondom hogy feküdjön le akkor nyöszörög és felkelésnél is.... 2 napja amikor még hazaértem a suliból nagyon örült nekem most csak lassan sétál felém :/ nem bírja el a súját vagy a csontjai miatt van ?? segítsetek pls (Berni pásztor)

2015. febr. 27. 13:17
 1/7 bollocks ***** válasza:
Nyilván 2 hete szabadságon van a helyi állatorvos, és azért nem látta még...
2015. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaaa és átnéztem megnyomogattam őt mindenhol de nem vettem észre hogy fáj neki ....
2015. febr. 27. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen, komolyan, minden napra jut egy ilyen kérdés. Pár HETE alig eszik? Ettől akkor is baja lenne, ha amúgy nem lenne beteg, de nyilván pont azért nem eszik, mert beteg ráadásul. Ha te három NAPig nem ennél, bejárnák veled a környék összes orvosát. A beteg kutyát állatorvoshoz kell vinni, az ember azt hinné, ez nyilvánvaló, de úgy látszik, mégse. És nem, senki nem tud fórumokon betegséget diagnosztizálni, laikusok még annyira sem.
2015. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér a te nyomorgatásod. Nem tudod, hol, milyen erővel kell egyáltalán megfogni a kutyát. Erre vannak az orvosok.
2015. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzMHZs ***** válasza:
Pár hete...? Én már akkor úgy készülök, hogy reggel doki, ha egy nap nem a megszokott lendülettel jön vacsizni, alig alszok éjjel, figyelem, és ha kell, akkor ügyelet. Én nem értem, miért az első gondolatotok kiírni a gyakorira, ahelyett, hogy húznátok az orvoshoz? Erre nincs mentség, semmilyen.
2015. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te már hányadik vagy az elmúlt héten, aki nézi, h szenved a kutyája, de az ÁLLATORVOS eszébe se jutna.
2015. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Az a baja, hogy a gazdája nem viszi állatorvoshoz...
2015. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!